RSS-voog

Moodne peapael

Posted on

 

 

Peapaela kõrghetked olid kahtlemata 1980-ndatel, mil iga endast lugupidav naisinimene seda kandis, mina olin siis vist nii neljandas või viiendas klassis, ja minu peapael oli pruun ja villasest lõngast. Ei teagi, miks ei võinud lapsel olla mingist erksamast värvi lõngast ese, kas oli asi lõngapuuduses või tundus see siis vanaemale maitsekam, roosades asjades tol ajal tüdrukud ringi ei käinud. Tänapäeval on peapael unustusehõlma vajunud ning seostub peamiselt Kare Kauksiga, kelle kaubamärgiks too aksessuaar kujunes.

Eile mõtlesin olla hea ema ning hakkasin oma pisema tütre nukule mütsi heegeldama. Töö käigus tundus aga, et lillega peapael oleks palju glamuursem. Siis aga meenus hiljuti Signe blogis jutuks olnud crocodile stitch ning proovisin seda järgi aimates hoopiski printsessikrooni teha. Tuli välja küll, kuigi hiljem vaatasin Pinterestist järele, et päris õige crocodile stitchiga ikkagi tegemist pole.

Nii et lillega peapael jääb oma aega ootama. Võibolla mõni kootud-heegeldatud kleitki?

P.S. Tundub, et selline Baby Born on täpselt vastsündinu suurune 🙂

 

 

2 responses »

  1. peame mõõtma tulema 🙂 see üks nukk oli kunagi küll A-st suurem. aga peapaela ma ikka jätaks vahele 😀 (kuigi see on armas ja nukule sobib väga kenasti)

    Vasta
    • see A.-ga pildistet nukk oligi veidi suurem. Külla olete alati oodatud! Aga jah, väiksed beebid on niigi armsad, peapael oleks lihtsalt liiast.

      Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: