RSS-voog

Kõik, kes te vaevatud ja kurnatud olete…

Posted on

Eile ma mõtlesin tõesti, et see, et Alar Pink Savisaare nõunikuks saab, on aprillinali. Aga see, et Mikk Saar Keskerakonda astus, ei saa vist enam kuidagi aprillinali olla. Tahaks retooriliselt , kuid siiski hüsteeriliselt röögatada: Mis teil viga on, inimesed? Kuidas see võimalik on?

Või kui kasvõi eilset Paldiski linna ja Pakri saare tehingute lugu Pealtnägijast meenutada. Sitamaitse jäi sest suhu, konkreetselt. Kuidas saavad inimesed sellisel viisil saadud rahast rõõmu tunda? Raha ei haisevat. aga see lugu haiseb täiega. Veel ülbe kasusaaja kirjalik mölin teemal, kuis mingi müügitehing on sügavalt kellegi eraelu… Ekslinnapea oli väga veendunud, et Pakri saare majaka abihoone asub tegelikult väga halvas kohas, tuultele valla jne, aga ega seda ju enne väidetava lastelaagri sinna rajada soovimist ei olnud teada, eksole. Lastelaagriks väga sobiv koht, aga muidu, hoolimata miljonivaatest, ikka väga paha ja tuuline koht. Loodetavasti antakse nad vähemalt kohtu alla. Aga kuna tegemist JOKK-looga, siis pole väga kindel.

10 responses »

 1. ma Pealtnägijat ei näinud.
  loo esimese osa kohta: ma arvan, et tehakse maffia stiilis “offer you can´t refuse”.

  Vasta
 2. Ma mõtlesin ka Pealtnägijat vaadates, et kas inimestel ikka tõesti enam mingit au- ega häbitunnet ei eksisteeri. Äärmiselt õõvastav. Eriti just seepärast, et see nii igapäevane on.

  Vasta
 3. Mul on ka imelik tunne alati, kui tuleb juttu kellegi astumisest keskerakonda. Noh – normaalsed mõtlevad inimesed ju nii ei tee! 🙂
  Kui tehtaks avaliku arvamuse uuringut mõne avaliku elu tegelase KE astumise puhul, siis tulemusena võiks vist alati leida, et selle otsusega kaasneb selge mainelangus? 😉

  Vasta
 4. mulle helistas aasta tagasi üks meie valla ametnik, et Keskerakond tahab oma büroo avada siinkandis ja ma võiksin sinna sekretäri koha saada tingimusel, et astun erakonda.

  Oehh, sekrretärikoht siin ääremaal mulle, 40aastasele – uskumatu ahvatlus! Saaks tööle ja raha teenima. Kuid ma ei suutnud isamaaliidust välja astuda, ei kuidagi.Sinnapaika see minust jäi.

  Üks meie valla külavanem kutsuti ilusal kevadpäeval Võrru kohvikusse-et kas on ka nende külla investeeringut vaja? Jummal, no millisesse kolkakülla siis poleks! Tingimuseks keskparteisse astumine. Too astus ja muidugi sai investeeringu ka.

  Mikk Saar pani mind ka suud maigutama. Huvitav jah, mis valu see teda sinna ajas? Pealtnägijat ei vaadanud eile.

  Vasta
 5. Ma ei oska enam midagi öelda, ega mõelda ja tegelen enda asjadega kuniks olukord (riigis) normaliseerub… (selline tunne tuli kahjuks peale 😦 )

  Vasta
 6. Aivar Kuusmaa keskikuks saamine oli ka rohkem kui üllatav. Ma ei suuda ka kuidagi mõista, mis ometi toimub nenede inimeste peades, kas tegemist on hüpnoosi või millega? Ei saa aru!

  Vasta
 7. vanasti oli komparteisse kuulunud eestlastel hea vabandus, et nad astusid sinna selleks, et organisatsiooni seestpoolt õõnestada. aga mis tänaste tüüpide vabandus on…?
  Õhtulehe esikaas on täna hea, küsitakse otsesõnu, et “Mikk, oled sa lolliks läinud?” 🙂

  Vasta
 8. Eks see raha ole, mis inimesi kesikuks muudab. Ainult et mina sellisest rahast küll rõõmu tunda ei suudaks.

  Vasta
 9. No raha rahaks…
  Ma ei kujuta ette, mis summasid mulle peaks maksma või millega ähvardama, et ma pärast sõpradelegi silma julgeks vaadata! Nad saadaks mu hullumajja ülevaatusele 😛

  Vasta
 10. Tühja neist sõpradest, palju hullem on see, kui enam peeglisse vaadata ei julge. 😀 Aga seda probleemi kesikutel ilmselt ei ole.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: