RSS-voog

Aastapäeva laudlina

Posted on

See laudlina pidi algselt küll vabariigi aastapäevaks valmis saama, aga eks teda võib muudelgi aasta- või tähtpäevadel kasutada. Äärde tegin pilupalistuse nurkadega ja siis otstesse Lüganuse tanukirja Eesti tikandi raamatust. Värvid ja tikand ise päris 100% samad pole, raamatus oli tumesinise asemel must ja roosa asemel oli seal punasem toon. Ja litreid oli ka lisatud. Aga noh, mul on laudlina, mitte tanu. Üldiselt ma kujutasin end vaimusilmas produktiivsema tikkijana ette kui see tegelikkuses on, tikkida on tore ja mõnus, kuid siiski aeganõudev tegevus ja arenguruumi on mul kõvasti. Inspiratsiooniallikaks olid mul sellised linad ja sama meistri tehtud on ka üks suurepärane seinavaip.

DSCN3429 DSCN3431

 

Siinkohal teen reklaami Abakhanile, kust sain imekenasid sitsitükke:

DSCN3435

 

Tumesinine läheb lapiteki tagumiseks pooleks, roosidega tükist saab Roosile suvekleit ja oliivikarva tükist … veel ei teagi. Äkki teen endale Kihnu sitsijaki.

11 responses »

 1. Väga Ilus töö! Ja sa raatsid seda ilusta lina lauale ka panna?

  Vasta
 2. ma ka mõtlen, et nii ilus ja palju vaeva ja siis keegi lihtsalt kallab morsiklaasi ümber. kangastest võib teha ka padjakatteid, nagu krista uuest postitusest väha võib.

  Vasta
 3. raatsin küll. need lingitud linad on ka aktiivses kasutuses. ja oma ligi 100-aastast serviisi kasutan ka. olgugi, et pärast 24.02 on 11-st tassist järgi 10 🙂

  Vasta
 4. Mul on igapäevases kasutuses 100-aastase serviisi suhkrutoos ja koorekann. Vanaema vanaema pulmaserviisist. Viimasesse teen endale hommikuti kohvi. Ükskord kui Katariina suhkrutoosi vastu lauda lajatas, siis mõtlesin küll, et appi kui need katki lähevad.

  Vasta
 5. Äge! Mul tuli nüüd ka tikkimise himu ning mul on isegi üks jakk, kuhu olen ammu mõlnud midagi lahedat peale teha, muidu selline ilmetukene… Nii et kui nüüd kunagi minu juures blogimutid kogunevad, siis palun profimatel teritada nõelad ja näidata ägedaid vabatikkimise võtteid – on ikka selline loominguline tikkimine olemas, eksole…

  Vasta
 6. väga ilus!

  Vasta
 7. Nii ilus lina!

  Vasta
 8. Väga ilus lina!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: