RSS-voog

Ära koo mu käpikuisse päikest

Posted on

… lumepall võib ära sulada! 🙂

Aga vat just koon. Viimastel päevadel on päikest ka kenasti näha olnud ja selle aasta esimesed käpikud valmisid Leena-Maile sünnipäevakingituseks. Loodan, et olid ka parajad. Nende kudumisele läks pool laupäeva ja lõpuks ma neist pilti teha enam ei jõudnudki. Igatahes kiri oli Helme oma. Alustuseks aga võtsin käsile hoopis teised lõngad, Dropsi Alpaca ja Delighti. See viimane on värviüleminekuga ja mustaga kombineeritult jääb see eriti ilus. Kuid kuna lõngad on peenemat sorti, tekkis mul kahtlus, et ma ei jõua kindaid päevaga valmis teha ja sestap jätsin alustuseks pooleli ning võtsin Leena kinnaste jaoks jämedamad lõngad-vardad. Siis aga, kui esimene paar kindaid valmis, mõtlesin, et võiks ju ikkagi proovida ka selle esmaalustatu ühe soojaga valmis teha, seda enam, et õues valitsev pakane on kõva motivaator. Ma veel ei tea, kas tulevad neist käpikud või sõrmikud, algus on igatahes selline:

Üks kinnas valmis:

… ja mõlemad valmis.

Kuna minu mälukaardilugeja on miskitõttu saba visanud, teen viimasel ajal pilte telefoniga. Nii et ilupiltidest on asi kaugel, aga ülevaade siiski on. Ja see, et värvitoonid erinevad, on ka taotluslik, kuna see lõng ongi selline 🙂 Ühel kindal vaid kerisin pisut halli lõnga vahepealt vähemaks, kuna musta taustal paistis see liiga vähe silma. Siiski mulle meeldivad rohkem mustal taustal mitmevärvilise sokilõngaga tehtud muster, see on kiiremate üleminekutega.

7 responses »

 1. väga armas algus 🙂 kirikindad on ikka nii ilusad! ma peaks ikka enda kinnastest ka pilti tegema enne, kui suur suvi kätte jõuab 😀

  Vasta
 2. Raporteerin. Kindad parajad ja soojad – käed jõudsid ilma külmetama hakkamata trenni. Kõik rahul :).

  Vasta
 3. Nii ilusad 🙂 Ja Dropsi lõngad on ka mõnusad :)))

  Vasta
 4. mis raamat see on? ma just mõtlen mustrit välja.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: