RSS-voog

See müts on rasta

Posted on

 

Kõik sai alguse ühest käigust Käsitööjaama, kus mulle jäi silma üks ilus Noro, mis ei olnud mitte kõige hullema hinnaga, aga värvid olid norolikult nunnud. Ega ma ei saanud ju seda lõnga siis ostmata jätta, loomulikult. Ja mütsi on ju vaja. Mõtlesin mingisuguse lohvakama variandi teha, ja erinevaid mustreid vaadates jäi mulje, et selleks on vaja suuremat silmuste arvu, kui mul tavaliselt on. Ja et müts peas seisaks, tuleks soonikuosa teha väiksemate varrastega. Silmuste arvuks sai 86, ja olgu etteruttavalt öeldud, et ikkagi nats palju sai. Olgugi, et ma hakkasin kohe peale soonikuosa valmimist kahandama, alguses 80 peale ja siis lõpus sujuvalt veelgi. Üldiselt jäi täitsa tore müts, ja ma vist päris üles teda ei haruta, olgugi, et pisut-pisut on siiski liiga rasta 🙂

Kudusin terve vihi kenasti ära. Tegelikult on see müts mul pahempidi peas, sest ma hakkasin tegema kõigepealt ja siis selgus tegemise käigus, et oleks ju olnud kergem parempidiselt seda kõike kududa, aga noh, harutamine tundus raskem taak olema 🙂

 

 

 

 

6 responses »

 1. mulle meeldib, täiega. peaks ka jälle üle miljoni aasta vardad välja otsima, külm juba juu 😀

  Vasta
 2. VÄGA lahe müts! Milline Noro see oli? Ma muidugi pole nendega enam üldse kursis aga Ravelry ikka aitab:)

  Vasta
 3. muidugi ma viskasin selle sildikese, mis vihi küljes oli, korralikult minema 🙂 aga sellised pisemat sorti keerdus vihid olid. äkki oli Yuzen? koostis tundub sama olevat.

  Vasta
 4. Äge müts 🙂 Ma kujutasin neid pilte vaadates kohe ette, et see Kaja meeli erutaks ;)))

  Vasta
 5. Aitäh! Ma Kosmose vastas just vaatasin seda Yuzen lõnga – super ikka. Aga lõnga nime tuleb etiketilt ikka hoolega otsida, hieroglüüfide vahelt:)

  Vasta
 6. Mul on noro ikka proovimata, kuigi selle aasta listis sees 🙂
  Müts on lahe ja sobib sulle hästi. See meenutab jälle igavest dilemmat mütsidega, ma olen veendunud, et mitte üks ei sobi mulle.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: