RSS-voog

Kevadised aiatööd

Posted on

Ma riisusin täna! Pooles aias on veel lumi sulamata, aga pool oli üsna kobe, ja nüüd on nii mõnigi riisutud hunnik prahti siin ja seal. Maja ääres on koguni stsillad juba õitsema hakkamas, kõrval sulamata lumekamakad, päris huvitav vaatepilt. Nagu ka see, kuidas me Feliga terrassil pinksi mängisime, ja siis palli kõrvalolevast lumehangest otsisime. Selja tahajääv lumehang oli mulle poolde kintsu. Aga muidu oli väga soe, 9 kraadi näitas õhtul varjus, küllap päeval oli päikese käes rohkem. Igatahes tuli juba selline tunne, et võib terrassihooaja avatuks lugeda! Õlleisu tuli ka miskipärast peale, khm-khm 🙂

Nüüd peaks veel mõne potitomati seemne mulda panema, kuniks viljapäevad veel kestavad. Saab siis näha, kas on ka kasu sest külvikalendri jälgimisest, eelmisel soojal suvel oli mu potitomatite saak küll üpris nigel, ei teagi, milles viga oli.

Nii tore, et jälle hakkab mõte selles suunas liikuma, mida sel aastal maha külvata ja kuhu ja milliseid peenraid teha. Laupäevasesse plaani võtan seemnepoe külastuse.

5 responses »

  1. Oi, Anu, kahju et see seemneteema meil eelmisel nädalal jutuks ei tulnud. Mul on neid hirmpalju, sh kõiksugu poti- ja muidutomateid 🙂 Annaks meelsasti ära, kui keegi tahaks – meil siiski piiratud suurusega aiamaalapp..

    Vasta
  2. mul on tavaliselt sama asi olnud, et pakk seemneid on liiast. kahju jah, et ei rääkinud, mul veel tookord mõte ei liikunud selles suunas, aga Su aeda nähes andis tõuke 🙂

    Vasta
  3. a kas sa lehtmangoldi kasvatad ette või paned otse peenrasse.

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: