RSS-voog

Rohemüts

Posted on

Hommikul olid puud mõnusalt härmas.

Ja siis läks mõnusalt soojaks, niiet mul praegu põsed täiesti õhetavad sellest natukesest ajast,  mis me Aari, Laasi ja Roosiga terrassi peal päikese käes lumehangi proovisime lammutada. Aari palus lahkelt kirja panna, kuis ta mulle kahe sammu pealt tennisepalliga otsaette virutas (üks neist olukordadest, kus oled juba ütlemas: “oota, ma tulen eest ära, muidu veel saan pihta kogemata”, aga ennem käib matakas ära 😀 ) – Brunn oli kerges segaduses, et kuhu  see pall nüüd lendaski, ja mina olin täitsa õnnelik, et vähemalt prillid terveks jäid ja prillhematoomi ohtu ka polnud 🙂 . Aari tõi mulle superhead endatehtud hummust ja samas juttudega enda sporditegemisest lisas ka mulle tahtejõudu söömise ja liigutamise vahel optimaalsema tasakaalu hoidmiseks.

Ühtlasi sai eile valmis uus müts. Lõnga nimi oli Silenzio Color, Schachenmayr Nomotta. Vardad nr.6.

Ja lõpetuseks pildike kingitusest, mille mulle tõi Marika otsa Indiast ja Taist – tee on juba kasutusele võetud ja seda pildile ei saanud enam 🙂 ja valge elevant on mu enda “erakogust” .

5 responses »

 1. Mul on sellises koes müts-sinise ja rohelisega 🙂

  Vasta
 2. ma sain Käsitööjaamast pea vaata, et viimased tokid seda lõnga, aga kui valida oleks olnud, siis ma oleksin ka kindlasti sini-rohelist eelistanud!

  Vasta
 3. Veel kord südamest vabandused selle õnnetu palliviske pärast. Kuigi Su armas kodumaja hoolitses selle eest, et mu pahategu nuheldud saaks, polnud see pooltki nii kibe mats kui see, mis minu käe läbi Sulle osaks sai. Oeh.

  India tee oli väga mõnus, aitäh!

  Vasta
 4. mul muhku ei ole, aga nats valus on see koht 🙂 kuda Sul?

  Vasta
  • Tänan küsimast, mul ei anna see kuklavops kuidagi nõndamoodi tunda, et ise aru saaks, aga lähedastel on võib-olla teine arvamus:)

   Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: