RSS-voog

Imestama paneb

Posted on

Täiesti siiralt kohe – kuidas saab olla nii palju neid, kes langevad populistlike loosungite lõksu/lummusesse? Ma muidugi saan ise ka aru, et ma olen naiivne, aga kui erakond räägib üht, aga tema teod on selgelt vastupidised, siis millest me räägime. Räägib, et on ilgelt võitnud, kui ise on ainsad kaotajad – kolm kohta vähem on kolm kohta vähem ja see on kaotus, mitte võit. Ahh, üldiselt on kõik hästi ja läks nii nagu arvasin – sotsid teevad hea tulemuse ja loomulikult ka Reform ja IRL. Rohelistest on nats kahju, oleksid võinud kasvõi  ühe koha saada, oleks elukene pisut huvitavam olnud.

5 responses »

 1. jah. Eks see veneraha skandaal ajas venelased valima, nii tore ju nagu Venemaal.
  Muidu üldiselt on ok tulemused. Mul rohelistest pole kahju. Strandberg on võimumaniakk. Ja 1 kohta ei anta, antakse kas 5 või mitte midagi. Mul on kahju, et üksikkandidaat on nii lootusetu olla. Mu meelest peaksid üksikud saama kandideerida kogu riigis, siis oleks võrdsem teistega, kes ju on oma esindusega igal pool. Ja mulle meeldiks kui riigikogus oleks mõnigi selline, kes irriteerib ja arutelusid algatab. Kui kõik on nii hea ja ülekaal nii suur, siis kaotab asi täitsa mõtte, et iga asi, mis kusagil parteis valmis mõeldakse saab seaduseks ka, sest polgi vaja kedagi nõusse rääkida lisaks.

  Vasta
 2. Mina rõõmustasin ka üliväga SDE tulemuse üle. Aga savisaare suur number….no oksemaik tuli kurku.

  Vasta
 3. meie valimissüsteem on ikka imelik küll. et riigikokku saab inimene, kellele antakse paarsada häält ja välja jääb see, kes saab mitu tuhat häält. rääkimata neist häältepüüdjaist eurosaadikuist, kes loomulikult riigikokku ei tule ja ka Savisaarest endast, kes karta on, et linnapea kohast niikaua kui võimalik kümne küünega kinni hoiab ja riigikokku reameheks ei lähe.
  ja tõesti, Triin, sul on õigus muidugi. ma mõtlesin ise ka, et see 1 koht on ebareaalne, et ju nad ikka rohkem annavad, sest siiamaani pole 1 saadikuga fraktsioone olnud 🙂

  Vasta
 4. Eks see oli vaese usukannataja Edgar Eestlastestvaenatu imago, millega batja venelasi mobiliseeris. Miks eestlased teda valivad, see on minu jaoks hullem kui hiina mõistatus.

  Sotside üle on mulgi hea meel, ent kuigi ma oma vaadetelt olen pigem sots, ei meeldi mulle mõningad nende seisukohad. Sotsiaalpoliitika küll, selle koha pealt on nad tugevad.

  Vasta
 5. Minakene on eestlasest keskerakonna valija tekkimise ikka oma ihusilmaga ära näinud – neil olla kõige reaalsemad lubadused ja nad reaalselt aitavad inimesi 🙂

  Aga, et enamasti töövõtjast valija tahab jätkuvalt järgmise 4 aasta jooksul ettevõtjate erakonna poolt kotitud saada, oli muidugi räme hämmel.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: