RSS-voog

Ise tehtud, hästi tehtud

Posted on

Eile ma tegin eelmises postis viidatud Liina videoretsepti järgi müslit. Ja sain kaks korralikku purgitäit. Väga mõnus sai, nüüd ei pea tükk aega enam poest ostma, kui üldse, sest isetehtud asi on ikka üks väärt asi, pealegi on müsli hind poodides ebaloomulikult kõrge.

Eile kudusin kiirkorras ka mütsi, mis algselt oli endale mõeldud, aga siis selgus, et Hr. Abikaasale sobib see palju paremini. Nüüd saangi endale midagi muud veel teha, sest külm kestab ja mütse on mõnus kududa, saavad ruttu valmis.

6 responses »

 1. Veab, kui hr abikaasa mütse kannab 🙂 Mõnus müts!

  Vasta
  • praeguse pakasega on tõesti mõningast mütsilembust olnud märgata 🙂 aga niikui temperatuur jälle alla 10, siis kipub ka kohe müts ununema.

   Vasta
 2. Isegi minu isa pani sel talvel kindad kätte ja mütsi pähe 🙂

  Vasta
 3. Roheline on ikka väga kena, eriti mütsis.

  Vasta
 4. nii, ja palun nimekirja, kuidas enda tehtud müsli odavam tuleb. ma kord tegin ja ekstra lõin hinnad kokku ja purgi hinnaks tuli 15.90 euri 🙂

  Vasta
  • vaata, kui ma ise seda teen, siis ma annan selle kalliduse andeks, sest ma panen sinna täpselt selliseid asju sellise raha eest, kui ma tahan. ma ei öelnudki, et isetehtud müsli tuleb odavam, vaid et poe oma on mu meelest liiga kallis – eriti arvestada seda, kui vähe seal komponente on 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: