RSS-voog

5

Posted on

Eile jõudis minunigi tõdemus ja teadmine, et blogitud on juba vähemalt 5 aastat! Esimene avalik sissekanne toona blogspoti keskkonda toimus 2. jaanuaril 2006, ja olin üks esimesi nn. emablogijate koolkonna esindajaid 🙂 . Eks aja jooksul on lisandunud teisigi teemasid, kirjutan kõigest, mis meelel ja keelel. Laste ja isikliku eluga seotud teemad on parooli all, sest nii on kindlam tunne. Sest üks asi on see, kui ma iseennast eksponeeriks, aga lapsed on teine asi. Eriti isiklikke asju arutan kinnises blogis, kuhu lugema kutsunud olen enamjaolt vaid isiklikke sõpru-tuttavaid (alguse sai see kaheblogisüsteem ajast, mil ootasin oma kolmandat last ja tekkis vajadus osa infot vaid sõpraderingiga jagada). Sestap on siinsed sissekanded viimasel ajal üsna hõredaks jäänud, kuid siiski kajastan siin oma käsitöö- ja toidualaseid tegemisi, õiendan laiematel ühiskondlikel teemadel (no nagu nt hiljuti see, et ühes ajakirjas oli üks kirjaviga 🙂 ) ja ütlen seda, mida tahan kõva ja selge häälega välja öelda. Sest vahel tahaks ikka ka laiadele rahvamassidele end kuuldavaks teha 🙂 .

Üldiselt on blogimine kui selline ikkagi mu jaoks meeldiv ja igapäevane tegevus (kui ise ei jõua kirjutada, siis teiste kirjutisi ikka loen ja kommin) ja paljud tänased sõbrad olen leidnud just blogimaastikul seigeldes. Jõudu siis meile edaspidiseks ja teravat sulge!

11 responses »

 1. Lahe! Mind see 5 tabas kohe kuidagi ootamatult. Palju õnne! Ja teeme ikka jah edasi. Nüüd on see juba ajalooga üritus, ei kõlbagi pooleli jätta :).

  Vasta
 2. Palju õnne!

  Ma alustasin tookord vist samal ajal.

  Olen mõelnud, et mis blogilapsed ka asjast arvavad, kui nad suuremaks saavad.. teismeliskes või nii. Praegu on mul tüdrukul savi, aga mõne aasta pärast.. ei tea..

  Vasta
 3. 5 aastat, ohoh! Palju õnne!

  Vasta
 4. Mulle meeldib Su blogis ladus klahvijooks (vrdl sulejooks). Hoogne ja tempokas, mitte kunagi igav jutt. Armsalt asine ja samas meeleolukas.
  Ladusat sõrmitsemist ka edaspidiseks!

  Vasta
 5. Palju õnne kallis Anu!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: