RSS-voog

Juuksevärv blondi ei riku

Posted on

Vana tõde, aga alati miskipärast tekib selliseid olukordi, mille kirjeldamiseks see rahvatarkus kõige paremini sobib. Tänane veel eriti.

Nimelt oli mul Selveris veidike aega ringi vaadata enne Käsitööjaamas toimunud uute lõngade tutvustust ja otsustasin endale huulepulga osta. Seda sellepärast, et Grey Anatoomiat vaadates jäi silm puhkama Callie Torrese huultel, mis alati kaunilt ja tumepunakaslillakalt läigivad (nüüd, kui hakkasin netist tõestusmaterjali otsima, selgub, et hilisemates episoodides on ta leebema pruunika peale üle läinud) ja mõtlesin, et kui üks äravaevatud arst saab ka opisaalis niimoodi särada, miks siis mina nii vähe huuli värvin ja üleüldse. Põhjuse leiab alati, ka selleks, et uus huulepulk osta.

No ja siis võtsin asja korralikult ette ja proovisin üht ja proovisin teist ja lõpuks valisin välja sellise värvi, mis sobib ka mu kuldse lauvärviga. Ja siis, olin juba mõne sammu kosmetsileti eest eemaldunud, kui äkki märkasin huuleka peal kirja “Blondes”. Läksin hoobilt standi juurde tagasi, et kontrollida, millised värvid siis brünettide jaoks mõeldud on. Aga need üks või kaks, mis ma vastava tähisega leidsin, olid sellised mustjaslillad ja tumepunased, üks kenam värv oli veel Dark Blondes-idele mõeldud. No ja jäidki minust need L’Oreali huulepulgad ostmata, Max Factorilt sain korraliku ja imeilusat tooni (Soft Taupe, nr. 13, soovitan kõigile brünettidele) huulepulga. Lõpp hea, kõik hea, aga tagantjärgi mõtlen, kuis saab üks inimene mingist sildist lasta end nii ära ehmatada, et kuigi ma kontrollisin, kas toon mulle sobib – ja sobis! – kui ikka silt on peal, et blondidele, siis ma seda ei osta? 🙂 Ja miks mulle üleüldse sobib blondidele mõeldud värv? Vastus, ma kardan, on pealkirjas 🙂 .

Ja kui juba kirjutamiseks läks, siis ma ühe mõtte lisaksin veel siia juurde. ETV luulepärlid on väga head! Anu Lambi loetud luuletus oli üdini nauditav. Elisabeth Tamme oma samuti. Nii hea on vaadata, kuidas saab luuletuse sisse minna, ja kuidas näitleja ainuüksi juba näoilmetega pool luuletust “ära teeb”. Eelmisel aastal jättis kustumatu mulje Merca, ta luges enda luuletust ja oli ka täiesti rolli sisse elanud juba vastava riietusega (laiguline vorm).

9 responses »

 1. Blondihetked iseendaga on värskendavad 🙂

  Aga mul polegi enam ühtegi huulepulks, kaks läiget vaid….

  Vasta
 2. Ma ka ei mäleta, millal ma viimati huulepulka kasutasin….. Huuleläige teeb elu nii kergeks ja mugavaks:)
  Aga luulepärlid – minu meelest on need kohutavad! Mulle kohe üldse ei meeldi, kui näitlejad luuletusi loevad, nad oskavad minu meelest luuletused täitsa ära rikkuda kohe:) Eelmisel aastal, kui autorid oma luuletusi lugesid, vot see oli mõnus! Mulle tohutult meelis Krisiina Ehin, Leelo Tungal. Mõned noored tüdrukud natuke pingutasid üle…

  Vasta
 3. Heldeke, ma juba mõtlesin, et soetasid Selverist blondi juuksevärvi ja tegid ära…

  Luulepärleid vaatan aga teise pilguga peale seda kui nende toimetaja Jürgen Rooste (või oli see Jan Kaus) kirjeldas, kuidas neil oli võtewteks aega üks päev ja nad pidid kahepäevase etteteatamisega 40 luuletust linti saama. Et oli rohkem nagu lööktöö kui kvaliteetsarja tegemine. Aga tulemus on küll seda väärt, et peale ilmateadet telekas lahti jätta.

  Vasta
 4. ooei, Aari, pärisblondi must ei saa … no never ei julge öelda, kuna mu ema on teinud läbi suht eduka metamorfoosi mustast (kollakas)blondiks.

  hea meelega kutsuks teid külla, aga Roosi siin palavikutab ja nohutab, mine tea, kas viimasest silmahambast või miskist muust…

  Vasta
 5. irrrmus on see naiste elu ikka, eks 🙂
  Roosile kiiret paranemist!

  Vasta
 6. Kindasti tuleks Su uus huulepulk üle vaadata! Naaseme Eestisse alles 29. jaanuari õhtul, nii et jääb siis veebruarisse:) Roosile kiiret kosumist – Lenna üllatas täna 38.3 palaviku ja täitsa tössi olemisega, loodetavasti saab ikka ülehomseks lennuks terveks..

  Vasta
  • õige jah, kolm nädalat ju pole veel läbi. internet loob petliku tunde, nagu oleksite juba kodus. huulekas on aus, ma arvan, et sulle ka sobib raudselt 🙂
   Roosil täna enam palavikku pole õnneks ja suht rõõmus teine, nina on ainult endiselt vesine. head paranemist Lennale ja head tagasitulekut ehk dobro došli 🙂

   Vasta
   • Heh, nähtavasti oli mingi ülemaailme 1-päevane palavik, meil siin sõbrapoiss ka põdes päevakese. Lenna oli hommikuks juba täitsa terve tegime rannapäeva. Kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: