RSS-voog

Tasumata teadaanded

Posted on

Alles see oli, kui meil siin Lemon Curdist juttu tuli. Täna käisime Kristiines, kus muuhulgas suutsime oma tita mütsi ära kaotada. Pagana kahju, täitsa soe ja paras müts oli. Asi see muidugi uus kududa pole, aga ikkagi. Kõiges on süüdi see, et poes on jubetumalt palav olla, ma ei saa aru, miks peab seal alati vähemalt 25-kraadine leitsak valitsema… siis tuleb lapsed ja ka iseennast üleriietest vabastada, garderoobi pole aga sellistesse kohtadesse miskitõttu kavandatud. Sestap pole ime, kui vankrile või ostukärule kuhjatud riieteposust miskit kaduma läheb. Aga jah, see M&S Lemon Curd täiesti kompenseerib mütsikaotuse. Täna oli veel ka miskine ale seal, 23.90 maksis purgikene ja ohhohoo kui hää. Sibularõnga-krõpsud 4.50 pakk – oleks teadnud, et nii mõnnad need, oleks kindlasti rohkem võtnud. Niiet toiduelamused on superhead, aga temperatuuriga võiksid nad seal küll tagasi tõmmata.

6 responses »

 1. õnneks mul pole enne tigutööle minekut aega sinna sõita 🙂

  mütsist küll kahju…

  Vasta
 2. mütsist tõesti kahju, nii uhke oli teine

  Vasta
 3. teinekord jälle satute, küsige Prisma infost, müts võib vabalt ka seal oodata teid. Ma mitmed papud-kindad sealt kätte saanud.

  Vasta
 4. jaa, ma sinna küll väga tihti ei satu, aga nüüd mü3tsi pärast mõtlen, et peaks sattuma ja küsima, äkki tõesti on seal. samas selveris kadus meil 1 punane kingake ja see haihtus nagu tina tuhka. õnneks sain osta.ee-st sarnased 10.- eest.

  Vasta
 5. jess-jess-jess! saingi täna mütsi Kristiine infoletist kätte!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: