RSS-voog

Seene-kapsapirukas

Posted on

Nii tore oli hommikul kuulda telefonist Hr. Abikaasa küsimust,kui palju ma soovin kollakaid kukeseeni ja musti torbikseeni. Tema nimelt lubas hommikul keskturule minna ja mulle seeni osta, kuna ta ei tahtnud ise sel ajal last hoida, kui mina oleks metsas neid seeni korjanud. Ja ma palusin mõlemaid kilo ja ma olen üliõnnelik. Hetkel on töös seene-kapsapirukas, mis on põhimõtteliselt nagu Manni vanaema kapsapirukas, ainult seentega. Seekord proovin mustade torbikseentega, mis tunduvad pisut siiski maitselt kollakatele kukeseentele või lehterkukeseentele alla jäävat.

Ühtlasi tegin tomatisuppi sisseniristatud munaga, milleks sain inspiratsiooni Triinult. Hr. Abikaasa sõi ja kiitis, ja uuris, kas ikka miskit veel homseks ka jäi. Jäi küll. Superhea supp.

Õhtu lõpetuseks grillime loomalihalõike, kuna täna on lihtsalt imeline vananaistesuvine ilm. Vast sel aastal enam grillima ei hakka. Turul ei saanud ma mööda minna tindist, mida paarsada grammi võtsin, selle loodan ka grilli peal krõbedaks küpsetada.

4 responses »

 1. Oh sa poiss, kas turul oli peipsi tinti? Miuksel? Ei tea, kas homseks ka jätkub? Ma tahaks julmalt noid. Fritiks, nagu Portugalis oli. Oo kui nämm.
  Nii tore, et teile ka upumunadega tomatisupp meeldis.
  Väga super seene-kokk oled :D. Seenepirukas on ikka väga nämm.

  Vasta
 2. nii. piruk söödud. oli hää 🙂 tindid olid nõmme turul,16.- kg, aga siuksed kilu-suuruses, peaks frittimiseks täitsa sobima.
  ja mul pold upumunadega supp! vaid niristasin need 2 tk lahtkiklopit sisse.

  Vasta
 3. oot, a tindid sõite eile juba ära…..

  Vasta
 4. tindid ei tulnud grilli pääl just sellised, nagu ma algul ette kujutasin… sest need olidki liiast pisikesed, ja lõpuks Brunn sai need suures osas endale.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: