RSS-voog

Oblikasupp

Posted on

Manniga on meil viimasel ajal väga tore koostöö, tema ütleb, mis toitu kuidas teha ja kust toorainet saab, mina teen, pildistan ja blogin 🙂 . Viimati oli superhea soovitus Mannilt osta Comarketist 14.- oblikakonserv ja sellest suppi teha: puljong, sarvekesed, oblikas, keedetud muna. Puljongi ma tegin neist uutest kuubikutest, mida reklaamitakse, no nagu tarretisetüki paned keeva vee sisse ja kaks tk on pakis. Täitsa hea oli vähemasti veisepuljong. E-ainete hulgaga ja olemasoluga ma targu end pakilt kurssi ei viinud, küllap seal ikka ühte-teist sees on. Samas on see tunduvalt parema maitsega kui tavaline puljongikuubik. Supp sai taevalikult hea ja meenutas lapsepõlve. Lapsed (Mia ja Suusi) sõid ka, natuke nokkisid (enamjaolt sarvekesi) ja natuke vingusid ja vähemalt poole jätsid järgi, v.a. Fel, kes sõi terve taldrikutäie tühjaks. Aga tüdrukud olid ka tublid, et vähemalt proovisid ja andsid endast parima 🙂 .

10 responses »

 1. Väga mugav jah selline tööjaotus teil!
  Pmtselt võiks Mann akata meile ju näidismenüüsid tegema – nädala menüü ette ja sinna juurde loomulikult kommentaarid, mida kuidas teha ja kust ankida toorained. Milline kenjaalne idee!
  Mitte, et Manni blogi juba sellise asjana ei toimikski:))

  Vasta
 2. Sa vaata vaid, mida poes müüakse – oblikakonservi 🙂
  Hea mõte Mannilt.

  Vasta
 3. Minu meelest ka need tarretisepuljongiovaalid annavad palju parema puljongi. Vähemalt kana oma oli täitsa päris. Maitsetugevdajat sisaldavad ikka, aga säilitusaineid mitte.
  Aga oblikakonservi peale annab ikka tulla 🙂

  Vasta
 4. siin nüüd täpsustus: käies ühel päeval külas sõber Triinul, siis seal tema seda suppi pakkus ja rääkis loo kohalikust komarketist, kust seda leida võib 🙂

  ning üllatuslikult selgus, et nõmme keskuses sama keti pood.

  Vasta
 5. davahtaresidence

  jaa, ka mina neid jutte juba kuulnud. kuna mul lapsepõlvest vastavad assotsiatsioonid puuduvad, siis saab siit retsepti ka.

  Vasta
 6. ma just ükspäev otsustasin kindlalt, et sel kevadel tuleb võilillede-oblikate-nõgeste tärkamise aegu maale sõita ja paluda emal seda mõnusat turgutavat rohesuppi teha. oleks korralik raua jm vitamiinide laks. võililled vist Mannigi Slo-s ees ootvad 🙂

  Vasta
 7. … ja special thanks ka Triinule 🙂

  Vasta
 8. see jah minu lemmik odav-kiirsupp:) tervitused viimsist nõmmekatele!

  Vasta
 9. Oblikad…nämmm…suu valgus praegu vett täis. ma sööks neid hea meelega värskest peast.

  Vasta
 10. Pingback: 2010 in review « Rohesilmne Maailm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: