RSS-voog

See jube kohutavalt raske meem

Posted on

Kaja ja Triibik panid mind meemima.

1. Vasta all olevale kolmele küsimusele nii nagu heaks arvad. Mida põhjalikumalt, seda uhkem. Hea kui lingid sinutorru või kuhu tahes, et näidiseid kuulata saaks.
2. Anna 3-le kolmandas punktis nimetatud blogipidajale meemi “teatepulk” edasi ning teavita neid meemis osalemisest näiteks nende kommentaarilahtrisse. Või helistades kui numbrit tead. Või kolme lõdva tulbi, nukra naeratuse ja tordiga ka külla minnes. Sovetskoje Igristoje ja punased nelgid soovi korral.
3. Meemi saanud blogipidaja kopeerib reeglid ja lingitab talle meemiulatanud blogi ja annab tuld, nii et rägastikus tuli taga.
Küsimus 1: “Kui sa saaksid vabalt valida kõikide maailma muusikute ja ansamblite seast, siis kes võiks sinu pulmas esineda ja millist lugu sa nende esituses kindlasti kuulda tahaks (ei pea nende enda laul olema, võivad coveri teha)?
Küsimus 2: “Millist laulu sa iseenda matusel kuulda sooviks ja miks?”
Küsimus 3: “Leia kolm blogijat ja põhjendades muusikavalikut seosta neid mingisuguse ansambli, plaadi või lauluga ning ulata neile teatepulk edasi.”

1. Muidugi Marju Länik ja “… on kuskil pulmapäev…” . Aga kui saaks valida, siis valiks mingi siukse bändi, mille saatel oleks hea tantsu lüüa. Näiteks kasvõi Rock Hotell ja natuke teemakohane laul kah (no et ei suuda teist armastada eal): Aga reaalsus on selline, et meil mängis üks bänd küll pulmas, aga ma absull ei mäleta, mis bänd see oli ja kas ta oli hea või halb 🙂

2. Huh. Kas ma siis tõepoolest kuuleks seda? Või kas ma üldse tahaks antud üritusel osaleda 🙂 . Aga üldise meeleolu hoidmiseks võiks kõlada mõni jõuline laul, nagu näiteks “Eestimaa, su mehemeel pole mitte surnud veel” ja kindlasti “Sel hommikul nii vara” ja võibolla ka “Burši hiilgus”. Matuste ja surmaga seostub mulle see ilus laul, võibolla videost tingituna, nii et seda võiks ka taustaks lasta:

Üldiselt mulle meeldiks küll siuke makimuusika nö (ja just taustaks, et ei oleks kuulda nuuksed ja ninalöristused 🙂 ), mitte tavapärane ulgumine. Ja venitatud laulud on out, tempo peab olema. Ja üksikesinejad oleks ka out, no nt mõni professionaalne laulja või nii. Ei. Häid laule headelt bändidelt, neid on kindlasti rohkem kui mul hetkel meelde tuleb. Ja just pigem ilusad kui kurvad laulud, nt “Raagus sõnad” on mu meelest liiga kurb laul, st kurb ilma matustetagi. Aga nt Hallelujah oleks täitsa hea. kuigi pisut võõrapärane võibolla.

3. Mann ei ole teinud veel, seega Mann on Roosiaia kuninganna – see ta lemmiklaule ka veel peale kõige muu 🙂 .

Draamakuninganna pole üldse ammu enam bloginud nagu, nüüd oleks hea põhjus äkki… Siuke tore draamakuningannalik laul kah, rääkimata välisest sarnasusest :

Krentu – mulle jäi mulje, et Krentu tahaks seda meemi teha 🙂 Krentu on ilus ballaad, selge, puhas, rahulik.

5 responses »

 1. Selle postituse tulemusena olen ma terve õhta ümisend Veeeeeeeeeel, anna andeks muuuullleeee seeee…. Z. küsis juba vahepeal, et kasse on miski Eesti itkulaul:) Mu meelest on see lihtsalt kenjaalne laul. Puudutab.

  Vasta
 2. oo jaa, kui see kummitama hakkab, siis on korras 🙂

  Vasta
 3. Kuna täna just tuli vastupandamatu soov end suletud uste taga tühjaks karjuda, siis leidsin ka lingi siia. Aga meemi enese tegemiseks ei ole ma veel hingeliselt valmis. Selle asemel lähen nüüd hoopis hambaarsti juurde ja püüan seal hoiduda motiivist “Veeeeeeeeeeeeel … ” 🙂

  Vasta
 4. pigem peaks jah hambaarst üürgama seda, et “anna andeks, kallis see, haiget sul tean, ma teen… ” 😀

  Vasta
 5. See kitarrist tolle Kõre-Kasearu laulu klipi avapildil oleks kui püksata 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: