Punast ja roosat astilbet, oranži päevaliiliat (see kõikse tavalisem kõrge variant), kuumaasikat ja punast kukeharja. Siniseid, valgeid ja kollase-sinisega iiriseid. Võibolla midagi veel. Asukoht Hiiul.
Punast ja roosat astilbet, oranži päevaliiliat (see kõikse tavalisem kõrge variant), kuumaasikat ja punast kukeharja. Siniseid, valgeid ja kollase-sinisega iiriseid. Võibolla midagi veel. Asukoht Hiiul.
oh, mul on küll praegu tunne, et tahaks astilbesid ja kuumaasikat…
sõidab siis millaski läbi 🙂
Tead, meil tuleb aeda kahte värvi astilbesid (heleroosa ja titeroosa?), aga homme läheb juba suuremat sorti istutamiseks, nii et mehed müttavad hoovis ja ilmselt astilbed juba ostetud (nagu ka ülejäänud 150 taimenimetust).
Aga paari aasta pärast võin vabalt taimevahetuses kaasa lüüa 🙂
ossa jutt, 150 nimetust… mul just süda tilgub pisut verd, mõeldes, mis raha eest ma ise nt päevaliiliaid ostnud olen ja nüüd vaadates, millise hooga nad paljunevad 🙂 astilbed peamiselt Epult või naabrinaiselt saadud ja paljunevad sama hoogsalt.
Me ohkisime ka, kui taimede hinda nägime. Aga siis viisid haljastajad meid ühte oma Merivälja aeda vaatama ja me saame kogu aia taimestiku nende 3 bonsai-männi hinnaga. Nii vaadates ei tundugi enam nii jube 🙂
mina tahan liiliat….
mul tuleb suur-suur aed ja ruumi palju….ma siin oma aiast võin ka taimeid poolitada…aga liiliaid olen alati rohkem tahtnud kui ruumi on
see on väga tore, Krista. täna just vaatasin ja mõtlesin, et väga kahju, kui peaks need lihtsalt ära viskama.
Kahju, et ma endiselt nii kaugel Su aiast olen:-)
äkki Sirliiz plaanib lähiajal Sulle külla tulla? 🙂
ja teadaanne kõigile taimesoovijatele: täna kaevasin kõik asjad välja ja teie taimed ootavad teid! astuge läbi!