RSS-voog

Juurovižn

Posted on

Valik lühimuljeid.

Et Alsu oli väga nunnu. Ja see kutt ka, võrreldes poolfinaalide Natalia Vodianovaga ja tema paarilisega ikka öö ja päev.

Lauludest meeldisid mulle Armeenia, Portugal, Bosnia&Hertsegoviina, Island ja Soome. Moldova oli ka täitsa ok.

See, et Eesti nii palju punkte sai, nt. Slovakkialt koguni 12 punni, no see on kuidagi imelik. Oleks siis mingi hea laul olnud või… ? Võibolla oligi, aga mu jaoks juba nii ära leierdatud ja üksluiseks muutunud. Aga muidugi on mul hea meel, et meil nii hästi läks. Horvaatia andis ka üsna kõrged punktid meile, selle peale Osolin ja Reikop mühatasid, nagu oleks midagi täiesti mõistusevastast sündinud.

Ma ei suuda sellest Eurovisiooni fenomenist ikka aru saada, miks mõni laul/laulja läheb peale ja mõni mitte. Üldiselt tundub, et mida rohkem esinejaid või osalisi laulus on, seda parem. Aga samas ei tohi sellega ka üle pingutada.

Ja siis mulle tundus, et miks kõik Eesti naabrid andsid Eestile punkte, aga Eesti oma naabritele peaaegu üldse ei andnud… Soome sai vist 4 – ilmselgelt vähe ju. See, et Venemaa 10 sai, oli tore, täitsa võimas laul oli neil.

Laura punktijagajana oli nõ-me, nagu juba nii mõnedki blogijad on öelnud. Kus on sära ja šarm, lahe ja muhe olek? Tundus nagu oleks hoopis pind p…s olnud. 

See veeshow ülekande lõpus oli jube vinge!

Aga Norra jättis mind lõpuni külmaks, nii kutt kui laul. Tegelikult mulle oleks meeldinud, kui Bosnia&Hertsegoviina oleks võitnud 🙂 See militaristlik show oli neil pisut liiast, aga laul oli väga ilus. Selle vastu poleks mul ka midagi olnud, kui Portugal või Soome oleks võitnud. Soomel oli selline tore diskolaul 🙂

2 responses »

  1. Kuulasime Juurt ja Kivirähki ning oli väga meeleolukas õhtu. Lemmik oli Venemaa ja kui ma seda norra laulu veel üks kord kuulen, siis maitea…lähen ilgelt närvi 🙂

    Vasta
  2. heh, väga hea, et ma ainuke ei ole, kes nii arvab 🙂 tal oli selline innuka kutsika nägu peas 🙂

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: