RSS-voog

Jälle mina

Posted on

IMGP1184

Hiljuti ostis peremees mulle kaks uut telefonilaadijat, närimiseks, muidugi mõista. Nendega sain kiiresti ühele poole. Nüüd nad laadivad oma telefone autos. Eile kuulsin küll mingitest karmidest plaanidest uutele ostetavatele laadijatele isoleerpael ümber kerida ja sidrunilõhnaga need üle pritsida, aga väljakutsed mulle meeldivad, ütleme nii. Peremees tundus küll olevat väheke vaenulikult meelestatud minu suhtes ja lubas mind välja visata kui ma veel mõne juhtme puruks närin, aga küllap perenaine ja lapsed kaitsevad mind. Käin nendele aeg-ajalt pugemas ja mängin perenaisele elusat boad. Mõnikord poen hommikuti kaissu ja miilustan ja… nii need asjad käivad.

P.S. Tänase päeva võib ka kordaläinuks lugeda. Frodoga jõudu katsuma lähen ma loomulikult selle aknalaua peale, kus perenaise kurgitaimed kasvavad. Ups, kasvasid. Kaks neid oli ja ära nemad murdusivad, no kakelungi käigus juhtub nii mõndagi. Ärgu toppigu oma taimi aknalaudadele, teadupoolest on aknalauad aegade algusest saadik olnud kasside pärusmaa! Siin on ühel udusevõitu pildil ka mu rekordkatkus, rekord on – nagu näha – kaktuse ümberajamises. Sel pildil tuleb eriti hästi esile mu suurepärane tehnikavaldamine.

IMGP1763

4 responses »

 1. 😀 :D. See boa mängimine on siiamitel küll jah kõva valuuta :).

  Vasta
 2. jummal, no meie külakassid on su siiami ja Frodo kõrval nunnokesed. Ei ole ühtki juppi juhet näritud ega midagi alla aetud.

  Köögilaual on nad küll isukalt pasteeti sisse ahminud kiiruga. Kuid mis ripakil-see ära.

  Vasta
 3. 🙂 see miilustamise osa on väga hea, aga mul on tavaline kodukass rohkem röövel…

  Vasta
 4. see on juba vana nipp, et kirjutada asjast kellegi või millegi teise silma läbi aga ikka mõjus värskelt ja armsalt ja naerma ajas ka, super. mulle meenub artikkel kus Madis Jürgen kirjutas nagu ta oleks kõige ilusam vissi, sest ta pidi tegema repsi Vissi Missist.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: