RSS-voog

A nagu arbuus

Posted on

Skeptiline meel ütles mulle, et need rohelised pisikesed pallid, mida Selveris arbuusi nime all müüakse, on seest kindlasti sama rohelised kui väljast. Aga arbuusiisu ja katsetamisind sai võitu ja jumal tänatud. Jube hea on. Täitsa kenasti punane ja korralikult mahlane ja ilma seemneteta! St. mõned seemned on, aga need on nii väiksed, et need ei sega. Enamuse saab ära süüa, mõned tumedamad ka välja roogitud. Oh kui tore. Arbuusihooaeg on alanud.

6 responses »

 1. Oo, pidid sa seda nüüd kirjutama!!! Isegi, siis kui mu arbuusihooaeg algab arbuuside kõrghetkel ja neid saab suhteliselt normaalse hinnaga, neelab see ahvatlus märkimisväärse osa mu rahakotist, sest ma lihtsalt söön neid nii palju. Ma ei kujuta ette, mis siis veel saaks, kui hooajaga juba aprillis pihta hakata. Õnneks asub lähim Selver minust 40 km kaugusel. No aga nüüd sa ajasid mulle sellise arbuusi isu peale, et kahjuks asub lähim Selver 40 km kaugusel:)

  Vasta
 2. Hmm, mina seevastu fännan kohutaval kombel just arbuusi seemneid. Nokin ka teiste kodanike lõikudest need enda tarbeks välja:)
  Nii hea ju kui jäätmekäitleja omast käest võtta:D Koort veel ei söö, muidu oleks täielik laks:)

  Vasta
 3. Ahh! Ma vahel ärkan siiani higisena keset ööd erutatult unenäo peale, kus ma just nagu eelmisel suvel viimaseid nädalaid rasedana Kajaka turult iga päev ühe suure Venemaa päritolu arbuusiga koju tulen.

  Vasta
 4. no siin kõik rasedad ümberringi muudkui vitsutavad arbuuse…aga see hind…oleks et ta siis kilo kaaluks ;)… või saaks selle segamatult üksinda ära süüa….sellist piskut on nagu patt jagama hakata ….taltsutan isu 🙂

  Vasta
 5. Oh, ma just mõtlesin sama asja, et pidid sa nüüd seda kirjutama siis. Ma pean minema kohe vaatama, kas meie selveris ka neid pisikesi arbuuse on.
  Mina õnneks viljelen vahel ka salaja arbuusi söömist. Mitte küll hooajal, aga aprillis on taoline ihnsus veel kuidagi seletatav.

  Vasta
 6. põhimõtteliselt on küll kallis, aga kui niipidi võtta, et kas üks arbuus või pool pudelit veini… 🙂 no tõesti head arbuusid on 😀

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: