RSS-voog

Siga, mitte kass

Posted on

Mõtlesin eilsed pildid sisse võtta, aga selgus, et see väike valge värdjas on fotokajuhtme kahest kohast katki närinud. Ise magab nüüd siin kõrval ilmsüüta titeund. Veel võib tema kohta titt öelda, pole ju veel aastane 🙂 Jah, mis sa lolli looma peale ikka pahandad… Aga nüüd ma ei saa ka oma uutest kõrvarõngastest pilti näidata. Eileõhtune istumine nimelt inspireeris mindki oma pärlihunnikuga midagi ette võtma 🙂 Nähtavasti katsun ka trossi peale mingi kee kokku keevitada… Ja siis tuleb uurida, palju võiks Pentax K200 uus juhe maksta… Ma veel ostsin sellele ahvile kallist kiisueinet, delikatesseinet sardiiniga. Ja hommikul sai mu käest pasteeti. Ilmselt sai liiga vähe, et oli veel vaja juhet närima hakata 🙂

4 responses »

  1. Jah, ei ole see kassiomaniku elu lihtne :)) Aga üks äraütlemata armas loom on ta sul, ma ei suudaks ka sellise peale kaua vihane olla. Pilte vaataks küll hea meelega. Aga osta hoopis mälukaardi lugeja… see ei ole eriti kallis ja mu meelest oluliselt lihtsam kasutada ja kiirem vist ka.

    Vasta
  2. Aga isegi kui pilte pole, siis ma suudan ilma piltideta eilset ka kaua meenutada. Kõigile osalistele suurimad tänud hea seltskonna eest ja Anule lahke vastuvõtu ja talumise eest ja Kajale näpuosavuse eest.

    Vasta
  3. no mis sa räuskad kassikese peale! Mirrimiisu niisamuti näriks ka töös olevat triikrauajuhet, õudne loom ma ütlen! Ja sõnakuulmist mitte üks gramm 🙂 Kusjuures samuti täna sai ta tüki pasteeti minu arvelt.

    Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: