RSS-voog

Hakkab jälle peale

Posted on

… aga midagi pole teha. Kui ikka tokk lõnga maksab 15.-, siis ei saa seda kuidagi mitte poodi jätta. Tegelikult, Kuduva Koeraomaniku poolt reklaamitud Selveri soodukalõng jäi must tookord maha, see oli ka ikka väga odav, ja ilusate värvidega, aga minule nii peenike mohäärlõng lihtsalt ei istu. Midagi pole teha. Nüüd siis Veimevakas Novita Bambu. Ja kuna mind on taaskord haaranud igasugu ruutude heegeldamine eesmärgiga kord tekk või paar valmis saada, siis tuli ka lõngavaru täiendada. Valmis ruudukesed Caprist on sellised: 

p2130013

7 responses »

 1. kuduvkoeraomanik

  Armsad ruudud, mul pole kunagi püsivust, et tekki heegeldada. Meeldivad küll sellised, kodused 🙂

  Vasta
 2. ärge ärritage, ma ütlen! alles saatsin kotitäie lõnga ära 😀

  Vasta
 3. ja mul pole see soolikas lõnga osta ikka veel tagasi tulnud. täitsa huvitav, mil murdun?? siiani saab koduste varudega häste hakkama.

  Vasta
 4. Ma võtsin ka üheks selle aasta eesmärgiks lõnga mitte osta, kui just tõesti kohe vaja sellest kududa ei ole. No ja tervelt 1,5 kuud pidasin vastu, oi ma olen pettunud iseendas. Aga samas on mul mitu kudumit, mida olen bambust plaaninud teha, ootel.. nagu ka umbes 50 muud kudumit 😀

  Vasta
 5. mis…bambu on 15.- tokk?

  Vasta
 6. järve selveri veimevakas on jah.

  Vasta
 7. eino ma oma raseda ajuga…läksin siis Selverisse, et toon ka omale lõnga ja et meeldiva kasulikuga ühendada, siis teeks kodus õhtul kaneelirulle ka.
  Loomulikult läks mul poes meelest sinna lõngapoodi üldse minna ja koju jõudsin ilma pärmita 🙂 Kalle oli nõus küla poodi pärmi järele minema…aga lõnga järele pean homme ise uuesti minema….ma ütlen…

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: