RSS-voog

WordPress trikitab

Posted on

Viimasel ajal on kommentaaride apruuvimisega mingi jama. Mul on küll pandud linnuke, et lingiga kommid on vaja ennem ilmumist heaks kiita, aga nüüd on ka ilma linkideta kommid rivis apruuvimist ootamas. Noh, mitte metsikult, aga ikkagi. Kas võib olla asi selles, et kommis on liiga palju emosid? Sama asi on ka nende kommidega, mis ise kirjutan. Vahel lähevad läbi, vahel jäävad modereerimist ootama. Väga huvitav.

4 responses »

 1. See on tõesti kummaline. Minul on täielik apruuvimine peal, aga iseenda kommentaarid lähevad ikka ilma läbi.

  Vasta
 2. See pole üldse huvitav! See on täielikult nõme! mul läheb koguaeg meelest vaadata. Lihtsalt lampi hakkas kogu wordpressis mingi jama

  Vasta
 3. Mul sama jama, kusjuures.

  Vasta
 4. ja mina sain enne ilusti hunniku pilte korraga üles laadid aja nüüd pean seda ühe kaupa tegema….aga üks itimees ütles, et see ei tarvitse üldse wordpressi viga olla….

  näiteks tuli välja uus flashplayer, mis laseb kõiki videosid ja muidu flashiga asju sul arvutis vaadata….ja kui sul vana on, siis enamus on aruvtis automaatsele upteidile 😉 pandud….ja mul näiteks ei lasknud ühes programmis enam üldse pilte üles laadida….võtsin siis uue maha ja panin vägisi vana tagasi….

  inimestel on arvitd kõike võimalikku täis ja mingi uue meistrid ei tule kõige pealegi…äkki on kah midagi sarnast hoopis…

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: