RSS-voog

Kokkuvõtteks

Posted on

Ütleme nii, et üldiselt mulle igasugu ekstreemsused meeldivad. Paks lumesadu ja 30 kraadi külma/sooja ja tormid ja paduvihmad jne. Ja see viimane lumi oli ikka täitsa tore. Aga nüüd võiks ta juba kadunud olla. Sest selline must ja porine värk on jama. Et mitte öelda vesine. Nüüd võiks uuesti ilus puhas lumi maha sadada – muidugi pärast seda, kui eelmine on igaltpoolt parkimisplatsidelt ja sissesõiduteedelt ära sulanud! Ja siis saaks rahulikult kujundada lumelabidaga kenad parkimiskohad ja sissesõiduteed, sest sajaks kõige rohkem nii 10 cm päevas. Ei, viiest piisab.

Tegelikult oleks võinud pealkirjaks panna ka, et : Õige eestlane vingub ikka ilma üle! 😀

Ja ausalt öeldes, kui peaks ikka vankriga praegu liiklema, siis see oleks võimatu. Ma ei tea, kas Nõmmel on mõnedel inimestel anomaalselt kitsad lumelabidad või siis ongi inimeste poolt sisse tallatud rada niivõrd ühtlane kuid kitsas, aga mingi kamm siin igatahes on sellega. Koeraga on muidugi hea jalutada, tüüp peab rahulikult sabas sörkima, kuna minust ettepoole rihma vedama lihtsalt ei mahu. Hea muidugi kui üldse mingi rada kõnniteelt läheb, paljud kohad on ka sellised, kus üldse ei roogita. Sellistele tahaks küll mõnikord MuPo kaela sokutada.

Ahjaa, üks mõtlemapanev uudis oli täna. Et Kaalujälgijad lõpetavad Eestis tegevuse. Täitsa kurb kohe, mis siis, kui ma oleksin sinna ükskord minna tahtnud…

8 responses »

 1. Oi, miks enam kaalu jälgida ei saa? Kuhu ma siis oma viimased viis panen, kui nemadki seda ei taha????
  Aga täna sai juba vankriga liikuma! Üksikutes kohtades oli veel jama. Aga nt Laagirisse sõbrannale me külla minna ei saa, sest lihtsalt ei pääse käruga.
  ps. mul oli kahju emadest, kes jalutasid täna pargis saabas jalas. pori oli ikka üle põlve (mul endal olid kummikud!)

  Vasta
 2. no meil nõmme vahel vaevalt et kummikut saab panna veel, lumi veel osades kohtades lombipõhjas jääkihina alles 🙂 korralik matkasaabas päästaks päeva.
  aga KJ lõpetavad tegevuse kuna nende omanik ameerika WW nii otsustas. aga miks, seda nad ei kommenteerinud. küllap majanduslangus, mis muu.

  Vasta
 3. Oi kui kahju, et kaalujälgijad lõpetavad. Mina olen neile küll vähemalt ühe suure portsu enesehinnangut ja tahtejõudu võlgu, mis ma sealt aastate eest sain.

  Vasta
 4. KJ foorumis oli selline info:

  “WW hetkel keskendub suurematele turgudele ja neil ei ole praegu ressursse tegelda väikeste turgudega nagu Läti ja Eesti. WW on tänulik kõikidele klientidele usalduse eest ning soovib kõigile edu tervislike eluviiside järgimisel ja loodab, et sellest seemnest, mis WW siia külvas oli kasu Eesti tervise parandamisel.

  Koduleht on avatud aasta lõpuni – 28.12.2008.

  Jaanuaris on võimalus saada tuge ja abi uuelt teenuse pakkujalt Figuurisõbrad, mille toitumisjuhised töötas välja Mai Maser. Missiooniks on innustada inimesi järgima tervislikku toitumist ja tervislikke eluviise laiemalt.
  Uued toitumisjuhised, kus toidud ja joogid on ümber arvestatud ühikuteks. Punkte ei kasutata. Arvestus ühikuteks on teistel alustel.

  Sel kuul suhtleme siis veel Kaalujälgijatega ja punktidega- Uuel aastal aga uutmoodi.
  Figuurisõbrad ei jäta kliente üksi- koos on lihtsam ja tulemused püsivamad.
  Uuel aastal ka uus koduleht.”

  Vasta
 5. Aga Hiiumaal on lumi läinud ja täna isegi sai kummikuta käia.

  Vasta
 6. Mul olid ka täna kummikud (ülemus käskis 😉 ), aga eile oleks need praktilisemad olnud… ma tahaks ka lund, see sulamine ei meeldi põrmugi.

  Vasta
 7. järelikult Hiiumaal ikka meri aitab kiiremini sulada. meil on aias veel lund küllalt, kohati on poolemeetrised mäed – seal, kust lumi katuselt alla kukkus. aga erilisi loike ei tundu olema.

  Vasta
 8. Noarootsis polnud üldse lund. Metsaalused ka täitsa lagedad. Ma kahtlustan, et nad ei näinudki lund, sest sihuke paks lumi, mis meil siin oli, ei sula ju metsa alt paari päevaga olematuks.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: