RSS-voog

Laulud-tantsud 5

Posted on

Seekord sai kohe mõnuga ja pikalt laulusaadet vaadata, alles lõpus pidi kahe kanali vahel klõpsima hakkama. Aga nördimus, et viimasteks jäid Tsahkna ja Aunaste, oli ikka suur. Mismõttes hääletatakse edasi Ester??? Appi-appi. Elise ja Rolfi “Hallo Kosmos, Siin Maa” oli lihtsalt võrratu! Ja “Saatuslik Naine” samamoodi. No pekki ma ei või. Ester võib olla kena ja sarmikas ja armas, aga kui küsimus on laulmises, siis on selge, et seda ta küll eriti (hästi) ei oska. Ja vana Maltis käib mulle lihtsalt närvidele. On vist alati käinud, aga eriti sellest ajast, kui tal praeguse naisega “sapsakas” juhtus, ehk siis et sai poja, keda praegu ei jõua ära kiita, aga tol ajal oli lihtsalt “sapsakas”… Tsahkna mulle algul väga meeldis, aga nüüd käib ta ka oma metalse ulgumisega närvidele. Ines meeldib endiselt, Valdo-vanamees ei tee teda ei paremaks ega halvemaks.

Tantsud õnneks mingit plaanivälist šokki kaasa ei toonud, välja langes üks neist paaridest, keda arvasingi, et langeb. Küllap Sepa mihklipäev lükkus lihtsalt edasi. Taela väljend “reumahaigete ravivõimlemine” käis küll ilmselgelt tema pihta 😛 . Aga Normannist on muidugi veits kahju. Sest tema samba oli lihtsalt väga lahe, röökisin selle ajal nonstop naerda. Ader on hakanud närvidele käima, asi on vist tema tipsis, kes näib Aderit enda loominguks pidavat ja omandiks muidugi ka. Mismõttes tassin tipsi õlal uksest välja “kohvi jooma”? Krdi Tarzan selline. Ja siis veel vihje sellele, kuidas tantsimine peale professionaalse elu ka muid elusid segama hakkab. Ühesõnaga, tundub, et mu närfid on väga haavatavad hetkel (sest miks muidu kõik närvidele käivad! ) ja ka moraalitunnetus enneolematult kõrge 🙂 . Maarja-Liis ja Veiko aga pakuvad õnneks kõike seda ilu, mis silma ja südant rõõmustab. Ma oleks kohe pettunud, kui nad ei võidaks.

8 responses »

 1. mul oli ka väga kahju et aunaste-rolf välja kukkusid, ses mõttes oleks maltis-ester võinud minna.
  ja ines meeldib mulle üksipäni ja tsahkna eile käis närvidele.

  Vasta
 2. oi mul oli taaas nii kahju, et sepp sisse jäi. no jubedus mu meelest. Ja eile sain aru, et ka minu kindel lootus on, et Maarja-Liis võidaks 🙂

  Vasta
 3. Jagan su arvamust mõlema saatega, tsahkna on liiga lakutud mu meelest, algul üllatas positiivselt, nüüd hakkab tüütama. Sellest Esteri-Maltise fenomeenist ma ei saa aru, sellise sirgjoonelise edu korral vaata et ei võida veel seda saadet. ÕUDUS!!!

  Tantsudest mul ka Normanist veits kahju 🙂

  Vasta
 4. Jagan arvamusi 🙂
  Vaatasin esmakordselt laulusaadet üsna pikalt… ja kui natukeseks eemale läksin, selgus, kes on välja kukkumas!!! Pikali pidin kukkuma. Ester on ju armas ja püüdlik ,aga selgelt kõige nõrgem. Laule ma küll ei mäleta, aga nii Valdo kui Margus üllatasid mind millegagi. See viimane laul, kus Zahkna küll selgelt haukus (tegelikult oli mingi aihh-aihh-aihh vms), see oli küll kohutav kiunumine 😉
  Tantse vaatasin seekord vähem, aga Normani puudumine on tõepoolest kurb… tema etteasteid ma kohe ootasin 😉

  Vasta
 5. Tunnistan ausalt, et laulusaatest on mul nüüd suht suva. Ja Tsahknale ei anna ma jätkuvalt andeks, et ta eesti kõige ilusamaid laule seal laulab. see, et ta viisi peab ja noodid paigas on, ei tähenda veel kaugeltki seda, et ta hästi laulub või muidu äge mees on, kui laval ‘oikuimoodneläikivpluus ja lokklehvimas’ ringi sähmib.

  Ja miks meeldib rahvale Ester. Noh vanemale kontingedile ju meeldib Ester ja Maltisest rääkimata, ja see on ju ammu teada fakt, et eesti rahvas on vananev rahvas ja seega tuleb üks ja üks kokku panna ning vastus ongi olemas. aa, ja ma arvan, et väga paljudele ei meeldi(nud) Elis lihtsalt sellepärast, et ta on Aunaste.

  tantsudest niipalju, et Laura Pedeja nippel läbi pluusi kumamas oli suhteliselt rõve mu jaoks, mu arust palju rõvedam kui Mihkel Raua raamat 😀

  Vasta
 6. hee, mulle jäi see ka peale tantsu silma, kusjuures ennem tantsimist oli kõik paigas-peidus 🙂 Pedaja tundub mingi hull egomaniakk olema.

  Vasta
 7. Aa, mina kes muidu tantsu armastab, ei ole juba kaks nädalat tantsusaatest puudust tundnud. Ma ei teagi, aga sel aastal on kuidagi igav. Laulusaadet nägin esimest korda ja paari laulu… Poirtot oli palju palju huvitavam 😉

  Vasta
 8. Mis mulgi siin enam öelda, oled minu mõtted üsna täpselt kirja pannud 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: