RSS-voog

Tantsud tähtedega 4

Posted on

Eilsed lahkujad olidki Piret Järvis ja Mairold Millert, ma kohe arvasin seda. Järgmisel korral lähevad kas Normann või Sepp. Tegelikult see Normanni senine edu on minu jaoks üsna müstiline, aga no küllap ta siis ikka nii koom välja näeb, nagu Agu Märt kommenteeris, et pole veel näinud ühtki tantsijat, kes kogu tantsu vältel suu ammuli hoiaks 🙂 Aga Sepa-mutt ei ole ikka mingi tantsija. Mina ei saa sellest aru, et graatsilist Järvist materdati ette ja taha ja siis puine Sepp saab kiita suurepärase tantsu eest. Maarja-Liis oli muidugi klass omaette. Tema võiks täitsa võita, kui muidugi Ader ei võida, aga siis see oleks väga ülekohtune, kuna tantsu jooksul tehtud sammude arvuga on Maarja-Liis mitmekordselt ees, Ader vaid tuiab ühe koha peal.

Naistelehes kirjutas ka Suhhotskaja oma eelmise korra piinlikust apsust, kui ta tango ja pasodoble-i sassi ajas 😀 Ütles, et tahtis maa alla vajuda, aga polnud midagi teha, tuli edasi istuda 😀 .

3 responses »

 1. aga mina tahaks hoopis lauludest kirjutada, sest eile läksin ma nagu vihast suht närvi ja roheliseks. mul on nendest tüüpidest, keda taevani kiidetakse ja kes Tõnis Mäe laule ei olnud väärilised laulma, kõõõõriiiiniiiiii. võta üthe ja viska teist. ja nad tõesti suutsid välja valida eesti umbes kõige ilusamad laulud ja need üldse mitte ilusti ette kanda. urrporr.

  aa, ja minu arust ei ole järvis eriti graatsiline, aga see ei tähenda, et sepa-mutt mulle meeldiks, veel vähem laura st lauri 😉 ja normann on alati rahvamees olnud, eks, sellepärast ta kõigile meeldibki, lihtne 😀 ja toob väiksegi hjuumori saatesse.

  ahjaa anu, mul sai raamat läbi, nii et kui meeles on, siis toon sulle homme. pane ennast suureks koguseks roppusteks valmis !

  Vasta
 2. heh, ma vaatasin poole silmaga laule kah, aga see on nagu selline noatera peal kõndimine, et mõned noodid on ikka minu, kui väga musikaalse inimese 😀 kõrval väga valusad kuulata ja kohtunike kommentaarid, eriti Tali-muti omad, panevad teleka eest põgenema 🙂
  katsu siis raamat kaasa võtta, ootan elevusega 🙂

  Vasta
 3. Johanna oli maru kuri, et igavene vastik Tael tema kalli Pireti välja arvas mängust. Ja et üleüldse ei tea Ants Tael midagi. 🙂
  Sepamutt ei meeldinud mulle kah. A no mis teha- mäng on mäng.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: