RSS-voog

Tantsud ja laulud 2

Posted on

Lauludest kõigepealt – Tõniste juustulaul oli väga hästi valitud, kuigi kepsu lüüa see mees küll eriti ei oska 🙂 . Selle eest on ta aga väga sarmikas ja julge. Täitsa selge oli kohe, et nemad seekord kahte laulu esitama ei pea, kuna teised laulsid ikka eriti valesti, nt. Emand Ester, huhuhuhuu. Aga näed, viimaste hulka ikka ei jäänud, huvitav, kas siis penskarid hääletavad tema poolt või vanemad prouad, olgugi, et ta ise vist veel 40-tuuris, või mitte sedagi veel. Maripuuga ühte sorti naised, et ealt nagu nooremapoolsed, aga olemuselt väärikad madaamid. 

Tsahkna ja Birgit on lihtsalt nunnud, läheks nende kontserti küll kuulama, kui jõulu ajal midagi sellist tuleks, Birgit ju tuuritab erinevate meestega, seekord võiks Tsahknaga. Küllap nad võidavad ka. Linnarit oli lihtsalt piinlik vaadata viimase laulu ajal. Ahh, aga tublid on nad kõik, et sellise avantüüriga nõustusid, jube raske on ikka laulu vedama saada, kui alustuseks kohe vale noodi võtad, siis ju tuleb jube närv ka sisse.

Tantsudest jäi esimene, Lauri ja Tennokese tants nägemata, aga tundub, et Lauri on päris pull kuju. Samuti Evelin Sepa Marko Kiigajaan. Väga lahedalt otsis seal piitsa ja no parim kild ikka see, et “kes kurat sind juhib, kas poliitika või mina???” 😀 Küllap Ärapanijad saavad jälle mõnuga võtta. Ja Evelin säras! Tants oli siuke veidi kobistav mu meelest, aga tore paar. Seevastu Mairold – no naerata nüüd naaaatukenegi ja viska üks väike nali, siis saate paremaid kohti ka. Järvis on kogu aeg sellise surnumatja näoga ja mu meelest ta kallal kohtunikud ilmaasjata norivad. Ta tantsib ju täitsa kobedalt. See oli täiesti õiglane, et Niit ja Olga välja langesid. Olga on küll väga sümpaatne, aga mis teha. 

Sander on iga saatega aina enam hoos! Aiva vaata ja imesta, kuidas erutus vägisi üle piiri tahab minna. /Otse-eetris sõna “tiss” või “tissipaar” kasutamine on mu meelest pisut labane…/ No rääkige siis veel, et kulturistid on koledad lihasmäed, Sanderi ajavad küll väga kihevile. Tael pani talle toredasti vastu nina, et “mina erinevalt sinust küll meesterahva dekolteed ei piilu”. Väga lahe vanahärra. Nagu žürii numbriandmisest kuuleb, on ta seal ainuke härra, Märt Agule seda austavat tiitlit miskitõttu ette ei panda 🙂 . 

Üldiselt on ikka superlahe saade ja ootame põnevusega järgmist pühapäeva! Seekord ma kellegi poolt ei hääletanud, aga järgmisel korral… mine tea 🙂

13 responses »

 1. J küsis eile õhtul mitu korda, et kas Anu siis juba pole kirjutanud juba või 😀 Et siis sulle on nüüd juba nagu kerge kohustuse moodi asi saanud 🙂 Rahvas ootab! Ikka vaatasime ka. Mul jäid küll pooled tantsijad/lauljad nägemata. Aga seekord hääletasime isegi. Lauri ja Tennokese poolt.

  Vasta
 2. noh õhtuti vaja lapsukesi magama panna mõnikord, et ainult Hr. Abikaasa ei peaks sellega pühapäevaõhtuti tegelema 🙂 aga ma muidugi tundsin neid tuhandeid ootavaid silmapaare 😀 ja justnimelt, et asi kohustuseks ei saaks, siis “võtan mõnuga” ja kirjutan esmaspäeviti. eile vahtisime ju veel Ärapanijat ja siis üht filmi noore Eddie Murphyga ja magama saime pool 2 ja siis magasime sisse. Fel õnneks väga hiljaks ei jäänud 🙂

  Vasta
 3. Mulle meeldis seekord Ants Tael kõige rohkem. Ja sellega olime mõlemad Kaspariga nõus, et Olga ja Aarne välja jäid. Jah, ma luban Kasparil pühapäeval üleval olla ja vastutasuks tõusis ta täna esimese hõikamise peale. Mul pole ju Jaanust praegu kodus ja üksi on seda saadet igav vaadata ja Kaspar ise tahab ka, ma ei sunni last 🙂

  Vasta
 4. meil ka lapsed vaatavad. suusi võttis pidevalt teleka ees tantsupoognaid. kui oli reklaam “kes on süüdi” (kui vajad bändi, vali 1182!), siis suusi arvas, et jah, muidugi me vajame bändi, siis saab ju selle järgi tantsida, helistame 1182! 😀

  Vasta
 5. emand Ester on šarmantne daam – Oliver Kruuda arvates. nüüd ta ongi meie peres selle tiitliga :). Kõik su kommentaarid on nagu minu suust! Arne on tegelikult väga armas ja suudab naistel figuurivigu kenasti peita, aga miks ta ise peeglisse ei vaadanud selle mõttega, arumaisaa. No nii laiaks tegi see lehviv sätendav ülikond! Ants Tael on minu lemmik ka, nagu vaheda noaga laksab, et ei ole ilus vaadata, kui kaks samasoolist tantsivad :).

  Vasta
 6. Tael on äge jah. Muidu kisuks küll vähe imelikuks see saade (kus saatejuhid tantsijate rindu vahivad :O). Aga minu arvates on Tuiksoo täitsa mammi. Kahju kohe vaadata. Ta ju pole mingi vanamutt. Aga mammi mis mammi. Ei mingit daami…

  Vasta
 7. Kui Sander tantsusaadet ei juhiks, ma vist ei vaatakski, pärleid lendab siia ja sinna ning seekord tõepoolest ei jäänud ka herr Tael sugugi alla (see väike pedenali oli ikka parim). tantsijaid ei viitsi kommenteerida, Anu teeb seda niigi hästi! Üldiselt panustaks Maarjale või siis ‘tissipaarile’ ;P kui ta ainult enam sellist pluusi ei kannaks (mitte et Normannile see lõige eelmises saates paremini oleks sobinud).

  Laulusaatest niipalju, et ma vaataks seda palju suurema heameelega, kui sealsed kohtunikud ja saatejuhid oleks paremad. Marko ja Karin näitlejatena on ju väga head, aga no ei sobi saatejuhtideks, kuidagi puine ja liiga mahaloetud tekst. igav. ja züriist pole üldse mõtet rääkida. Aa ja meeldib mulle Aunaste tsikk ja Tsahkna oskab kaa laulda ja mis tähtsam veel, vilistada, eksole. Aga ma ei saa sellest Valdo-fenomenist aru, miks ta kõigile nii väga meeldib. Viisi ta ju peab, aga mo arust on tal jube hääl.

  ja hääletanud pole ma kunagi kordagi, ei kavatse seda ka edaspidi teha. tänan tähelepanu eest 🙂

  Vasta
 8. jajah, matvere veel, aga rask on täiega diktor… aunaste on aga super, talle tuleks ka mingi oma jutusaade anda, emale ikka suuvärgiga alla ei jää ja kohati isegi ületab, pealegi ei ole tal seda kaagutamise-sündroomi, nagu vanal aunastel kohati olema kipub.
  mis ma veel tahtsin öelda, et kahju, et ma erika tantsu ka ei näinud. tundub, et ta väga puuhobune ikka ei olnud, ja nüüd managem silme ette pilt ajast mil ta veel ratast sõitis ja kõnnak oli veelgi robustsem kui mõnel mehel. nii et väga suur areng on olnud paremuse poole 🙂

  Vasta
 9. ma olin natuke häiritud sinu arvamise üle, et emand Ester on 40 kanti naisterahvas (ma ise kipun selless vahemikku) ja otsisin infot. ja ongi. 43!! ma olin vapustatud. ma ausalt arvasin, et 50 või hästi säilinud 60.
  mina lähen nüüd peegli ette endalt mutistumise märke otsima.

  Vasta
 10. ta on jah, nooreke. ma isegi kahtlustasin, et mine hullu tea, viimati 38 🙂 mu meelest ta mammi just ei ole, mammisid näeb nõmme turul ja säästukas /seal, kus mindki 😀 /, Ester aga siuke sätitud loomake (mis sest, et stiililt sinna klassikalise moe poole, vähemalt kindla peale minek). maripuu on aga minuga peaaegu täpselt ühevanune. ega ju ennast ei oska kõrvalt vaadata, võibolla ma näen praeguseks sama soliidne välja 😀 aga oma olekult vist küll sellist rahulikku ja mõõdetud-peetud prouat välja ei anna. enda meelest nagu selline sahmerdis rohkem. täitsa huvitav oleks teada, milline mulje must teistele jääb.

  Vasta
 11. vatvat, Ester on Põlvamaalt Verioralt pärit kah. ja minuga üks vanus, no ma 1 a noorõmb iks olõ.

  Vasta
 12. Nii armas ülevaade! Aga mind üllatas, et Piret nii puine tšatšas oli. Ja no tõdesin taas, et liiga edevaid mehi mai saa vaadata 😉

  Vasta
 13. Mind hakkas Sanderi-Taela killukiskumine häirima. Taoline saade pole pedenaljade jaoks mu meelest õige koht.
  Mõtlesin järele ja leidsin, et Erika Salumäe on mu lemmik. Selline enesekindlus, jõud ja sisemine rahu! Arvestades kogu tema kirevat ja katsumusterohket elu. Respekt!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: