RSS-voog

Laulud ja tantsud

Posted on

Võeh, mul on tegelikult kahju, et ma miskitõttu magasin seekord Tsahkna laulu maha ja pärast lõpust enam emand Estri oma ei näinud teadagi miks, kuid reklaamivaheajal klõpsitud lõik “kohviveski” laulust oli superhea! Talle nii sobis see hääleliselt ja no kõvad huumoripunktid minu poolt! Ülejäänud tüübid laulsid kõik mööda, v.a. Linnar ja Randpere onu oli ka enamvähem ok. Ines mulle jätkuvalt meeldib 🙂

Ja siis mul on uus lemmik 😀 !!! Ütleme viisakalt, et Mairold Millerti treenitud kere, eriti see koht, kus jalad lõppevad, jäi vägagi silma ja kõigest oma jubetust punupatsist ja kolmesatsilisest kleidist hoolimata ei saanud ma seetõttu Pireti tantsu eriti jälgida, aga see, mida ma nägin, oli igati tore. Noh, ma tahan öelda, et Mairold tantsis jube hästi 😀 . 

Ja atleet, oli ta nimeks Ardo Ader vist. Supermees. Raudselt võidab. Või noh, finaalis on juuksurpoiss Lauriga. Kui just pubekad Piretit sinna ei hääleta. Erika meeldis mulle väga. Tõeline daam, vaimukas ja rahulik. Aga Maarja poolt ma hääletasin ka, või õigemini vana lemmiku Veiksi poolt. Ja miks ma 4 erineva paari poolt hääletasin, no kes saadet vaatas, see teab. See vapper tüdruk… ma loodan, et tema unistused täituvad. Tundus, et ka Evelinil silm läikis, ma ikka lasin paar pisarat veerema, kuis muidu. 

Hääletasin veel Arne ja Olga poolt, no supernunnud 🙂 . Fel soovis oma hääle kulturistile anda. 

Gerli oli ka superlahe. Aga kurb on see, et Sanderi nimetatud kuldne vihm Ants Taela poolt seekord olemata jäi… Normanni ta vahtis ka kahtlaselt iharalt. Olgu mis on, läheb kergelt üle võlli ja imetleb end vahest liialt palju, kuid saatejuhina on ta super.

4 responses »

 1. Oi, see kuldse vihma teema oli hea! Me esimene hetk tardusime, siis röögatasime kooris naerda! Oijahh…
  Aga Argo Ader on tõepoolest kompu! Ja millise kergusega ta tütarlast lennutas…. Selliste käte vahel olemise vastu poleks vist midagi:)

  Vasta
 2. Ei tea, mida mina küll seal saates vaatan – meeste kehakumerused jäid küll kahe silma vahele:) Aga äkki ma olen lihtsalt liiga värskelt abielus selleks ei teiste meeste kanne näha – silmi jagub praegu veel ainult enda omale:))

  Vasta
 3. oh jummel küll, meil telku katki ja mitte midagi ei saa ülevaatest aru…
  hetkel peres dilemma, et kas üldse ostame uue telku või üritaks ilma hakkama saada- lauamägud jne õhtuse telku asemel – aga vat see pühap. õhtu mind painab, kui igatsugu vahvaid saateid on aga mina ühtki ei näe.. äkki ikka tasuks uus telku soetada…oeh

  Vasta
 4. Jane, seal olid need liikumispuudega lapsed, kes eelmise hooaja raha eest said abi. Evelin Ilves küsitles neid, ja lapsed olid väga armsad.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: