RSS-voog

Telekriitik töötab taas!

Posted on

😀

Tänane Laulud Tähtedega niisiis 🙂

Saatejuhid tundusid olema üpriski kobad – oleme ju harjunud särava dialoogiga saates Tantsud Tähtedega. Praegune saatejuhipaar Karin Rask ja Marko Matvere oli selline diktor-Eesti Mees-tandem. Huumorit välgatas vaid saate lõpuosas, kui oli jutt sellest, kes tahab intervjuud anda 🙂 Ehk et suht mökud mõlemad. 

Aga osalised, oi maiuspalakesed…! Kõige suuremad üllatajad olid muidugi Tsahkna ja Linnar; Kuu, Kes Tiirleb Ümber Päikese Ja Paneb Viimast Vahel Isegi Kahvatama. Oi kui pikk ja lohisev nickname sai… Aga superesitus mõlemalt. Sinivereline arrogants ja stiilipuhas boheemlik tean-mis-teen. Veel meeldis mulle väga Elis Aunaste, kes kahtlemata on selle saate staar; ja Rolf, mu lemmik, muidugi lisab talle vaid sära. Üllatas ka Evelin Mikomägi. Inese laul oli superhea, Vallo Randpere oli ka enam-vähem. Emand Ester oli armas. Ütleme nii, et julgus vastu võtta sellist väljakutset leiab minu silmis väga suurt austust, ja olgugi, et vana Maltis võttis asja rohkem oma promotuurina, olid nad koos täitsa okid. Mingil hetkel ma koguni arvasin, et peakski nende poolt hääletama, sest nii armas oleks vaadata, kuidas ta veidi veel piinleks 🙂 Mida aga Ines Karu kohta öelda ei saa teps mitte. Püüdis ta ju küll ja isegi viisi pidas, aga terav tämber oli kõrval veidi valus kuulata. Ingrid Tähismaa, no mis ma oskan öelda. Ma isegi ei oska miskit soovitada. Laulda ta ju oskab… ABBA stiil oli hästi tabatud. Aga see MISKI oli puudu. Toomas Tõniste puhul lõid suurepärase meeleolu tema naerulohud ja sõnavõtt selle kohta, miks just see laul. Vähe on mehi, kes sellisel hetkel sooja tänutundega peavad meeles oma armsat abikaasat, mulle imponeeris see sedavõrd, et kui oli teine hääletus, siis polnud juba enne viimase laulu ärakuulamist mingit kahtlus, kas üldse ja kui, siis kelle poolt hääletada 🙂 . 

Kohtunikud… Nõgisto on lahe. Makarov on väheke targutav. Aga samas on nad siiski soojad ja mõnusad. Tali-mutt mõjub minu jaoks veidi võltsilt. Võibolla ma pole feminist 🙂

Üldiselt võib rahumeeli järgmisel pühapäeval vaadata saadet Tantsud Tähtedega, kuigi samas kribeleks hirmsasti ka teada saada, mis lauludega järgmisel korral ja mis võtmes esinevad Ines, Elis ja Rolf, Tsahkna ja Birgit ning Linnar ja Marju. Viimased, olgu öeldud, on minu lemmikud 🙂 (ja justnimelt Ines ilma Randpere-onuta!)

11 responses »

 1. ma mõtsin ka just, et jummel tänatud võib rahus tähtede tantse vahtida 😀
  Ma muidugi tsahknast olin täitsa sees 😀

  Vasta
 2. Anu, superhea retsentsioon!
  Aga ma küll tahaks ikka laule ka, no kas na ei saa siis saatekavas mingit kiirmuudatust ometigi teha.

  Vasta
 3. Anukene, sa tõesti väga tabavalt panid siin kõik kirja- muuhulgas ka minu mõtted. Tsahkna on mul naabrinaise sugulane, naabrinaine ütleb, et kõik Tsahkna poisid-neid vist 3 venda pidid koos väga hästi laulma, et pidid lugu pidama ühistest perepidudest-sünnipäevad ja juubelid olla vana kombe kohaselt au sees.
  Tjah, Priimägi ja Kuut kandsid lavalise osa kenasti välja, lugu oli hästi valitud.

  Vasta
 4. Oeh, ma käisin ikka mitu korda klikkimas, et kas Anu on juba midagist öelnud:))
  Seda lugeda on vähemalt sama huvitav, kui saadet vaadata:)

  Vasta
 5. Mina muidugi unustasin ära, sest vaatasin vana head ‘Allo ‘Allo’d. Praegu lugesin siit ega kahetse, et unustasin. Võib-olla hakkan ka hoopis tantsutähti vaatama.

  Vasta
 6. ma ka ootasin juba seda telekriitiku rubriiki 🙂 leidsin siit enam-vähem oma mõtted 🙂 algul mõtlesin Ines Etti poolt hääletada, et teda veel näha, aga no Tsahkna oli lihtsalt nii võimas, et hääl läks talle 🙂
  minu arvates on viga panna näitlejad saadet juhtima. nad näitlevad. see on neile justkui roll. aga saatejuhtimine on elukutse, kutsumus, mitte roll.

  Vasta
 7. Ines Karu oli kohutav, nagu röökiv titt ja ennast täis :D. Prrrr.
  Teised olid enamvähem. Mammi Ester mulle ei meeldinud, mkm.

  Vasta
 8. üldiselt käib mulle tohutult närvidele see, et kõik need saated ühel ajal on. tõehetke tahtsin kaa vaadata (usumees enneast paljastamas, suhteliselt intrigeeriv, eksole) ja nii jäigi kõik kuidagi poolikuks, ja kui tantsud kaa veel lisanduvad, siis lõpptulemuseks on see, et mitte midagi ei saa korralikult vaadatud.

  aga üldiselt, Elis oli kõige toredam ja Linnar kaa. Karuaru kukkus õiglaselt välja ja järgmised peaksid olema see Vallo koos Inesega. no absull nad kokku ju ei sobind ? täiesti kole oli kuulata, isegi ines vingerdas erakordselt koledalt seal puki otsas.

  aga jah, saatejuhid on enamvähem, esimene saade ikkagi, ma ei usu, et tantsu saate esimene saade eriliselt ladusamalt läks (tunnistan ausalt, et ei mäleta). ja kõige säravam tegelane oli saates ka minu arust Nõgisto!

  ja ma ei tea, mis ma järgmisel pühapäeval teen, kellelgi üleliigset telekat on või kahte ? 😀

  Vasta
 9. no täielik jama jah, digi tv-ga ei saa ju lindistada ka mitte…

  Vasta
 10. Anu, kordused on ju ka. Või siis pane video tavaantenniga ühte saadet lindistama ja ühenda telekas selleks ajaks digi-TVga otse, et teist vaadata. Või teil tavaantenni enam pole? Eesti kanaleid peaks vähemalt Tallinnas ju isegi toaantenniga näitama?

  Aga saate arvustus oli mõnus. Ma spetsiaalselt ei lugenud seda enne, kui lõpuks videost saate ära vaatasin. Enamuses jään sinuga nõusse, ainult et Tähismaa võiks minu meelest pigem tantsimise juurde jääda. See tuli tal märksa paremini välja.

  Vasta
 11. ooo, olgu jumal armuline interneti-tv’le. mul töötegemise taustaks on klappidest tulnud see laulusaade.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: