RSS-voog

Telepurgist

Posted on

Eilse pingelise päeva lõpetuseks juhtusin vaatama America`s Next Top Modeli lõpuosa, mis oli päris vaatemänguline. Finaalis olid kolm tšikki, must ja kaks blondi. Mustanahaline oli suht ilmetu, kuigi üks pilt temast oli hästi kena. Ja need blondid olid täielikud bitchid! Kaklesid omavahel ja intriigitsesid vaid kuidas said. Lõpuks võitis Caridee, ja ma olin täiesti pettunud. Sest Melrose oli mu meelest ikka palju ilusam. Aga talle sai saatuslikuks ühe kohtuniku nö. solvamine, mida too lõpuni ei suutnud ära unustada ja see oli mu meelest täiesti ilmne.

12 responses »

 1. See on ainus asi, mida ma tõepoolest jälgin – mitte intriigide pärast, vaid ilusate inimeste ja selle pärast, et on põnev vaadata, kuidas nad ülesannetega toime tulevad. Kohtunikku solvas muide CariDee. Ja Melrose’i kohutav eneseimetlus ja targutamine käisid mulle kogu hooaja vältel jubedalt närvidele. Nii et mulle võitja meeldis, kuigi ma ei mõistnud, miks ta valiti, sest šõul oli Melrose temast selgelt parem.

  Vasta
 2. Asoo, no näed siis 🙂 Väga vulgaarne tips see CariDee sel juhul 😀 Aga nad olid mõlemad siuksed parajad eneseimetlejad. CariDee rõhutas igal sammul oma psoriaasi ja Melrose pidi peaaegu hüsteeriasse langema, kui CariDee tal kleidile kogemata peale astus ja kleidisaba rebenes.
  Ma kahjuks või õnneks nägin ainult hooaja viimast osa.

  Vasta
 3. Ma vaatasin ka seda päris hoolega. Mulle meeldisid fotosessioonide osad hirmsasti. Aga finaalis oli mu lemmik Caridee.

  Vasta
 4. Mina jäin teleka ette magama kuskil seal finaalosa eel. Sest seda ma teadsin, kes kaks paremat on… aga kuskil öisel ajal ärgates painas ja painas, et no ei võitnudki siis keegi või?!
  Caridee meeldis mullegi enam… Melrose oli ikka täiesti pöörane 🙂

  Vasta
 5. Aga CariDeel olid otsa ees vinged kortsud!!! 😀

  Vasta
 6. Mul on siginenud kahtlus, et selles saates on stsenaarium nö ette kirjutatud ja võitja lausa aidatakse võitjaks. Juba mitmes hooaeg muuseas, eelmine aasta kah, sest see neegritibi rääkis ikka suht segaselt küll. Ehkki mulle ta ullult meeldis. Ja veel seal paaril juhul on ikka jube kahtlane olnd see valiku tegemine. Et juba saate alguses võetakse üks ette ja siis on teada, tema välja ka läheb. Nõme.

  Vasta
 7. jees jees, ma kaa vaatasin, kuigi ma olin juba umbes peale esimest osa välja uurinud, kes võidab, eksole. ja kui oleksin teada saanud, Melrõus võidab, ma poleks vist põhimõtteliselt edasi vaadand. see tsikk oli iivõl 😉

  ja mis Carideesse puutub, siis väike bitchamine ei tee kunagi paha, muidu pole selles äris vist midagi suurt teha, kui oled nagu müürililleke.

  Ja tere sügis ning Anu telesaadete kommentaarid. väga hea !

  Vasta
 8. Mulle meeldis Caridee rohkem. Välimuselt oli ta ägedam, see teine oli lame (minu jaoks) natuke – palju valgeid hambaid ja muidu ka.
  Kuigi, fotograafile “kepi p-st välja võtmise” jutt Carideel oli muidugi klass omaette, aga noh, kes modellikonkursilt tegelikult ikka nii väga mõtteteri ootab.

  Vasta
 9. oi mulle meeldis küll ka Caridee kõige rohkem, ja mina ei näind ette et ta võidab 🙂

  Vasta
 10. Mulle ka meeldis Caridee rohkem, see Melrose oli kuidagi võlts ja ta meenuts mulle ühte inimest kes on samasugune maoleniniiilusjatoreinimenejateieüldseeihindasedakrtlollakad.

  Vasta
 11. mina ka vaatasin seda saadet. olen enne ka vaadanud (ja alati ka võitja enne välja uurinud) 😀 aga melrose oli terve hooaeg õudselt vastik. tüüpiline pugeja. naeratus nr 33 kehtis vaid kohtunike ees. uhh, praegugi tulevad veel värinad ta silmakirjalikkusele ja õelusele ja eneseimetlusele mõeldes 😀

  Vasta
 12. taaskord ei saa ma millestki aru. siin vist siis ei näidata seda??
  tõeline maakast lubjakas. vähemalt dr. house’le sain ma pihta ja siis veel mingile kahele uuele sarjale: Studio 60 ja uus koduperenaiste sari, selle debra manninguga.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: