RSS-voog

Ma tahaks

Posted on

…et mu auto oleks minu käsutuses. Hetkel sõidab sellega Hr. Abikaasa, ning kogu aeg on selline sunnismaise tunne, et küll käiks ja sõidaks, aga ei saa. Samas saab edukalt ka ilma autota hakkama hetkel. Kui veel jalgratas oleks, küll oleks hea!

…et mul tuleks käsitöö isu peale. Hetkel ootab Cocosest topp kokkuõmblemist ja kaeluse ja allääre heegeldamist. Koera saba, aga üle ei saa. Kindlasti on selles oma osa Penny Vincenzi triloogia “Ajastu ahvatlused” viimasel osal, mis küll kipub ilmselgelt venima (kolme osa 6 raamatut) – nt ei saa üks peategelane oma jobust ja valetajast meest kuidagi maha jäetud, aga no eks elus kipub ju teinekord samamoodi olema. 

…et mul oleks teine korrus koristatud ja aknad pestud. Aga tegelikult on mul puhkus ja miks mitte endale lubada raamatulugemispäeva?

6 responses »

 1. Nananananaa, mul on teine korrus koristatud ja aknad pestud:))

  Seda ma ei tahaks mainida, et esimese korruse aknad alles ootavad järge, aga ma lükkan seda teadlikult edasi, sest me elame tänava ääres ja aknad saavad ruttu tolmuseks ja kui siis vihma ka veel tuleb, pole pesemisest suurt tolku. Tahaks ikka oma suurüritusel puhtast aknast kaeda, kuidas rahvas koguneb:)

  Vasta
 2. ma võtaks selle raamatulaenamise järjekorda 🙂

  Vasta
 3. näänännännänäänäää mul ka ülemine korrus enamvähem koristatud ja alumise korruse aknad pestud 😀 lisaks pool raamatut loetud. hakkab juba närvidele käima, aga ikka loen! 😀

  Vasta
 4. nänänänäää ma pole elusees aknaid pesnud, isegi proovinud mitte. kutsun alati selleks tööks ettenähtud firma ja nemad pesevad nii esimese kui ka teise korruse aknad puhtaks. ei ole eriti kallis aga palju jama jääb ära.

  Vasta
 5. palun selle firma kontaktid 🙂 ma pesen küll, aga parema meelega laseks kellelgi teisel pesta. teise korruse aknad on tõeline pain in the …

  Vasta
 6. ma lugesin selle Vincenzi nüüd ühe päevaga läbi 😀 mulle ei tundunud venivat. aga no trükivigade hulk oli ikka kohe aukartust äratav. tase kohe. ei tea, kas mõne lapse trükitud või? häbi kirjastusele nii vigane raamat trükki lasta!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: