RSS-voog

Huuuhhh

Posted on


fimoliblikad

Originally uploaded by acerolakuts

Issand, kui hea on olla! Terve pika päeva ma täna jupsisin (kõige viisakam väljend selle kohta 😛 ) arvutiga. Sest viimasel ajal ei saanud ma mitte midagi enam teha, ei MSN-is olla, ei kommentaare kirjutada, ei pilte blogisse panna jne. Lugeda õnneks sain. Kahtlustasin ühenduseprobleeme ja kui Mann täna arvas, et peaks ruuterile restardi tegema, siis ma arvasin, et see võib isegi hea mõte olla. Ja kui siis Hr. Abikaasa tuli ja selle ära tegi, läks kõik nagu nõiaväel korda! Flickrisse saan nüüd väga mõnusalt ja lihtsalt pilte panna ja … üleüldse!

Fimonduse vallas uus teema – liblikad, ikkagi kevad ju 🙂 Uued toonid olid kah ühtlasi katsetamisel, efektsinine ja -roheline, sinine siis sätendav ja roheline läbipaistev. Aru ei saa eriti kummastki 🙂

6 responses »

 1. Väga ilusad liblikad!

  Vasta
 2. kas ma palun paremal ülemise saaksin endale magneti kujul.

  nii tore, et korda saite!

  Vasta
 3. Ma tundsin sinust juba tõsiselt puudust! Kuigi ma ise kehv blogija, siis teiste omi loen ikka mõnuga 😉
  Ja kui juba liblikate rabamiseks läks, siis paremal alumise bronniks kähku ära, tahaks ka magnetit. Seekord autoritasu (loe lõuna Pärnus) eest :)))

  Vasta
 4. Ma ei nuia siin endale uut fimolooma-lindu, aga remondi käigus olen ma oma kala kuskile vasakule ära asetanud. Ma loodan, et kui asjade jagamine tubade vahel korda saab, siis leian kõik kadunud asjad üles. See tuleb juba ümpris lähedale, sest täna värvisime-peitsisime juba Kaspari toas põrandat, homme Marta oma jne…. Muru tahaks kah juba niitmist, ausalt;)

  Vasta
 5. daamid, teil on hea maitse 🙂 nii blogi kui liblikate osas 😀
  Sirliiz, kolmapäeval võiks siis Pärnus mõne peene roa taaskord pintslisse pista 🙂
  Age, pea vastu, remont on mõnus siis kui ta valmis on 😀 Meil on veel ülemisel korrusel tegemist ootav… Aga muru õnneks veel niitma ei pea. Kui, siis akendepesu võiks ette võtta…

  Vasta
 6. Anu, kolmapäev lukus, kohtume 😉

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: