RSS-voog

Nagu Siberis

Posted on

…oli esimene mõte, kui täna aknast õue vaatasin. Hang vannitoa aknal, jäälilled ainult puudu. Praegu on ka aknast õue vaadates täitsa Siber. Tuisuvaalud, õhus keerlevad lumemassid. Praamiliiklust pole ja üldse on kogu liiklus takistatud, loodetavasti Mann sai ikka minema. Hommikul kell 7 oli veel Narva maanteel olnud põlvini lumi – ja seda mitte kõnniteel vaid sõiduteel -, mis meil Nõmmel oli, sellest ma ei hakka parem rääkimagi, hea, et kinni ei jäänud. Tee peal auto vibas kohati. Õhtul peab kuidagimoodi veel koju saama, eks see omamoodi Murphy seadus ole, et kui on tõeline kaminapaistel istumise ilm, siis pean mina tööle minema.

Tegelikult mulle sellised ilmaekstreemsused väga meeldivad, eriti, kui neid koduaknast vaadata saab. Igasugused lume- ja vihmasajud ja tormid. Eile otsisin talvejopegi lõpuks välja, kuna tuul oli juba õhtul väga tugev ja Feliks oli vaja kooli ja koju toimetada.

Sain uue kevadNovita kah. Väegade tore ajakiri, seal oli üks imelihtne boolero erinevais kevadvärvides tehtud ja erinevate Novita lõngadega, mul just juhtumisi Cocost üle eelmise aasta teostamata plaanidest. Ning nagu rusikas silmaauku õpetati ka väga huvitavat printsessivarrukat sakilise koe puhul tegema, see on just see, mida mul oma sinirohelise suvetopi juures vaja läheb.

7 responses »

 1. meil ei paistnudki midagi aknast välja. aknad oli täesti lumiseks tuisanud 😀 valged kardinad väljaspool 😀

  Vasta
 2. kas Mannist on midagi kuulda? sai ta ikka minema?

  Vasta
 3. tund aega oli lennuk starti oodanud, aga nüüd peaks juba kevadises slovenjas mäestikuvaadet imetlema, õrn ja lõhnav kevadbriis sõõrmeis mänglemas 🙂

  Vasta
 4. kohal ja monus. sooja +12, lund golos nii meeter, a sulab megakiirusel.

  Vasta
 5. tore, et sa mann kenasti kohal! küll meil ka laupäevaks + 10 tuleb!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: