RSS-voog

Uus kohvikruus

Posted on

Kaja portselanimaalid ajasid ka mulle isu peale seda tehnikat proovida. Muidugi Pirni tänavale Vunderisse värvide järele ma ei viitsinud minna ja see maksis pisut kätte, need Selveris müügil olevad värvid tundusid pisut imelikud olema, samas sai maitse suhu ja võibolla ma kirun asjatult peeglit kui omal lõust viltu 😀

Tahtsin teha midagi rahvuslikku ja Muhu tikandi ainetel see tass valmis. Sama kujuga tassi tõi mulle Horvaatiast Paranka ja mulle hakkas see väga meeldima, see tassi kuju (ära nuta, Paranks, tass meeldib ka 😉 ) ja nagu tellitult Tiimaris selliseid müüdi. Järgmine üllitis, kui see peaks ilmuma, tuleb ka rahvuslikule tikandile põhinedes, vabariigi juubeliaastapäev läheneb! Seoses sellega ma pean ütlema, et mulle väga meeldib rahvastikuministri Urve Palo algatus anda kodakondsus selle saajatele kätte pidulikul tseremoonial!

p2180001.jpgp2180002.jpg

9 responses »

 1. issand kussa alles oled loominguliselt palangus 😀
  Väga tore tass, igal juhul!

  Vasta
 2. just, loominguline palang 🙂 ma ise ka imestan, et tegusid tuleb nigust vändrast saelaudu (või peab nüüd hoopis ütlema, et avelisid 🙂 )

  Vasta
 3. kus nüüd lippab, need tassid on täitsa toredad.

  Vasta
 4. see on üks tass 🙂

  Vasta
 5. Väga kenad tassid. Selveri värvide kohta pean aga kurvastusega ütlema, et õige varsti hakkab värv maha kooruma ja seda isegi käsitsi pestes. Nõudepesumasinasse nende värvidega asju kindlasti panna ei tasu.

  Vasta
 6. Assa raks kus nüüd hiilgab 😉 Väga uhked tassid igatahes!

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: