RSS-voog

Oi.Oi.Oi.

Posted on

Kahetsusega pean ma end nüüd köögilaua tagant püsti ajama. Viimased paar tundi on möödunud sulnis fimohoos. Ma olen sees. Mina, kes ma siiani eriti täpselt nende plönnide tegemisest ja põhimõttest ja praktilisusest eriti aru ei saanud. No selle viimasega on veel kahtlusi, kuid tegemise protsess ise on lahe-lahe-lahe! Oleks vaid aega. Aga jah, ei lasta inimesel tulises loomepalangus iseennast nautida, vaid kupatatakse lasteaeda. Õhtul siis jätkan, kui lastakse muidugi. Aga Fel läheb kooli ja äkki Suusi ei tunne asja vastu eriti huvi, kuna roosat fimo mul ju pole… Saame näha. Siis panen pärast pilte ka. Ise olen muidugi juba praegu väga rahul… 😀

Edit: Aeg on läinud lennates, isegi süüa ei olnud vaja, täielik ime minu puhul. Et miski haarab nii jäägitult. Ja lapsed, no nemad olid vägagi huvitatud! Suusi tegi enda ja minu näo – minu oma hall, temal sinise kleidi ja juustega. Feliks tegi paar pärli ja prossitoorikut (ega ta ise päris täpselt ei teadnud, mis neist saab, samas ta saab ka selliseid suuremaid nn.bagcharm`e teha endale) ja mina tegin pärle, prosse, proovisin klaasiga keeramist, mis eriti hästi ei tahtnud õnnestuda – aga tegemist oli ka joogiklaasiga. Kujunditest mõtlesin välja, et kala on see, mida ma teha tahan. Suusi nõudmisel tuli ka paar tibu. Lõpetuseks, kui ülejääke oli juba üle mõistuse palju, avastasin ka Kajaka keerutehnika – no kindlasti ta rääkis kunagi ka sellest, kuidas neid teha, aga varem oli ju mul kõik fimondusega seonduv ühest kõrvast sisse, teisest välja. Feliks vist niipea lõpetanud poleks, aga ma ise olin küll juba surmväsinud. Ta arvas, et me peaksime ostma ka punast värvi kindlasti, sest me ju teeme seda veel 😀 Tõesti, ta kohe isuga tegi. Ja teda saab juba õpetada ja maitset suunata ka, Suusiga ma kipun kannatamatu olema…

Mul on nüüd igatahes hunnik jubinaid, millest osa on ahjus ja osad lähevad külmkappi homset ootama, külmkappi peab vist ka vähesed ülejäägid panema? Siis puurin auke homme kui aega üle jääb ja pärlitele puurin drelliga augud sisse. Ja siis hakkan traadi ja pärlitega mässama. Noh, mis ma oskan öelda, väga tormiline algus sellele aastale, õppisin blogisse videot panema ja nüüd võtsin fimo ette, ma tõepoolest poeks osanud arvata, et ma nii ära keerata võin 😀

p1170025.jpg p1170020.jpg p1170019.jpg p1170018.jpg p1170010.jpg p1170016.jpg p1170015.jpg

11 responses »

 1. mina elan veel õndsas fimoteadmatuses 😀

  Vasta
 2. mis ma oskan kosta:)
  õnneks mul seda soont ei ole, ja ma südamest loodan, et ei tule ka. samas kajaka tehtud jullasid kannan ma heal meelel.
  ootame põnevusega!!!
  ja “never say never” ütlemises on mul niikuinii doktorikraad:)

  Vasta
 3. oh see on mõnus. Ma lähen kohe-kohe värve juurde tooma.

  Vasta
 4. No väga vinged, värvid ja muster 5+. Sellist kala oleks mulle ka vaja, pr kala’l võiks ju kala rinnas-kaelas olla. Aga mul pole sellist julgust ja tahtmist, värve ei oska ma ka nii hästi sobitada. Lapsena ei meeldinud mulle absoluutselt voolida. Pruun ja türkiis – i l u s. Ja nagu ma näen, siis on ka voolimsel TW kasu.

  Vasta
 5. Age – kui suvel eksursioonile tuleme, siis toon sulle kalakese 🙂 TW ajas asja ära, aga lõpus tahtis kinni hakata võtma. Õnneks miskit ära ei lõhkunud ikka.

  Vasta
 6. Huvitav värvimaitse, täitsa kajakalik. Võik kuidass eda omadusssõna nüüd moodustadagi. Aga kautamata fimot ei ole vist küll vaja külmkappi panna.

  Vasta
 7. asi algas ju pihta sellest, et mul oli Mr. Greenjeansile nööpi vaja. Mann tõi siis 2 pakki algul – halli ja pruuni. kuna aga kamps selline sini-rohekas, ostsin igaks petteks sinist ka. ja siis poes tuli juba ahnus peale, et kuis sa ikka ühe pakiga piirdud, ja võtsin kuldse pealekauba. ja õigesti tegin, väga ilusad värvid ja palju rohkem tegutsemisvõimalusi kui 3 värviga.
  kajaka värvimaitse on minu omast kahtlemata palju sofistikeeritum, tal on alati palju rohkem värve ja selliseid, mida ma uneski ei oskaks kokku panna.
  veenduge ise: http://www.flickr.com/photos/kajakas/sets/72157594527527438/

  Vasta
 8. aga ma tegin augud sisse kohe pehmelt. Ma arvasin, et nii käibki.

  Vasta
 9. Ja mis sa mulle tood, Anu? :))))
  Väga ilusad asjad muidugi. Aga ma arvan samamoodi nagu Mann – õnneks mul seda soont pole:)

  Vasta
 10. evelyn, midagi peab ikka üllatuseks ka jääma 🙂
  triin – auke võib kohe teha, ja võib ka pärast küpsetamist puurida, siis ei jää pärlid lapikuks, neid soovitati üleüldse varda otsas küpsetada, kui augud on enne küpsetamist tehtud. võib ka hoida asju üle öö külmikus ja siis augud teha, et siis nagu pidid tugevamad olema.

  Vasta
 11. Välja nurusin 😉 Tulege aga külla, me teeme pirukat, niidame muru ja koristame toad ära 😉

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: