RSS-voog

Mr. Greenjeans

Posted on


Mr. Greenjeans
Originally uploaded by acerolakuts

Ühesõnaga, valmis sai. Pilt on kehvavõitu, õhtul tehtud, kõrvaltulbas Flickris on veel paar pilti, aga no ega need ka eriti paremad pole, samas aimu saab. Nööpi mul kah esialgu veel pole.
Lõng on Merino 60 color 10, Italian Collection, 40%merinot ja 60%akrüüli, 50m=165m, Müürivahe lõngapoest, vardad nr. 4, lõnga kulus 6,5 tokki. Tegin suuruse M, no originaalpildil tundub vähe laiem olema, kui mul, ja mul tuli täitsa täpselt paras.
Lõpuks tüütas see Greenjeans mind üsna ära (kampsunikudumisel minu puhul tüüpiline), no päris hambad ristis ei teinud, aga seda tunnet, nagu Mollyga, et teeks veel, seekord pole. Samas ma olen muidugi väga rahul endaga, et ikkagi kampsun ja ikkagi ülevaltpoolt alustatud raglaan, esimene endatehtud raglaankampsun üldse.
Kui nüüd veel kuskilt nööbi leiaks… Või peakski äkki fimost tegema, nt valgest ja mererohelisest…

12 responses »

 1. väga ilus mu meelest. Nagu poe oma kohe. Isegi ostaks sellise.

  Vasta
 2. mulle täitsa meeldib. ja uhke olen su üle ka, et nõnna raglaani tegid. täna printisin erinevaid õpetusi ja võtan ka varsti ette.

  Vasta
 3. ilus jah. ma tüdineks kuus korda enne kui valmis saaks.

  Vasta
 4. Tubli tükk, mina viskasin oma kampsuni kolm päeva tagasi nurka, sest vihastasin ennas seaks. Ma hakkasin seda juba nii ammu kuduma, et olen nüüd paar kilo juurde võtnud ja see jublakas saab ilmselgelt väike – igasuguse kudumise isu võttis ära!

  Vasta
 5. selles mõttes on raglaanlõige küll kehvavõitu, et proovida ei saa praktiliselt enne, kui asi valmis on. tuleb väga hoolikalt arvestada ja proovilapp teha kindlasti (mida ma ise küll ei teinud, järelikult vedas 🙂 )

  Vasta
 6. Armas kampsik, seljas pildid on just ilusad 😉 Fimost nööbid on minu jaoks ulma aga kindlasti suudad sina sellega suurepäraselt hakkama saada. Pealegi oleks need ju täpselt sellised nagu vaja.

  Vasta
 7. tähh, no ma pole ka ju varem fimost mittekuimidagi teinud, samasugune ulme 🙂

  Vasta
 8. väga ilus kampsike, ja seljas istub kenasti 🙂
  Aga fimotama kutsu lapsed ja saad nööbid nagu kunstisaalis- neil ju plastiliinikogemus 🙂

  Vasta
 9. mina teen viimasel ajal ülevalt alla raglaani, väga mugav (nagu enamus, vihkan kokkuõmblemist) ja väga hästi saab ju pooleliolevat tööd selga proovida?

  Vasta
 10. jah, siis juba kui varrukaaugud valmis on, siis on pilt kohe selgem. aga ennem seda ma ei osanud küll arvata, kas jääb suur või väike või mis.

  Vasta
 11. Pingback: 2010 in review « Rohesilmne Maailm

 12. Pingback: Pardo « Rohesilmne Maailm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: