RSS-voog

Meelde tuli!

Posted on

Hommikul ärkasin teadmisega, et olin mingit pikka ja põnevat unenägu näinud. Ja nüüd tuli meelde! Ma tegin oma Greenjeansile fimost nööpi! Ja meenutas see miskitõttu hoopis taignarulliga viltimist, nagu Tomis ja Annis näidati. Point on selles, et ma kumbagi käsitööliiki ise pole harrastanud, v.a. Kullakeste Linnateatri-kokkusaamisel, kui natukene Kajaka jääke mudisin. Fimojääke 🙂 See kõik meenus mulle hetkel, kui netiavarustest leidsin palju roosimotiiviga fimoehteid. Miks nad mulle küll kunstlilli meenutavad… aga nad ju ongi kunstlilled. Ärgu nüüd keegi end solvatuna tundku, kes sellist stiili viljeleb, kuid minu jaoks on sellised roosikesed vastunäidustatud. Samas ma kujutan ette, et Suusile jällegi väga meeldiksid.

Hetkel on Greenjeansil üks varrukas iga hetk valmis saamas ja teine veel puudub. Varrukate kudumine pole mulle kunagi meeldinud, sest kunagi ma ei tea, kui pikad need tuleks teha, et parajad jääksid. Ja passitamine käib närvidele 🙂

6 responses »

 1. Mina koon kaks varrukat korraga. Kuna ma ju kudumise käigus midagi üles ei viitsi kirjutada, siis kust paganast ma enam teise varruka juures peaks teadma, millisel real ma täpselt kasvatasin või muud asja tegin. Sain just eile oma kampsiku varrukad valmis ja ajasin kogu kupatuse ühele vardale kokku – õhtul hakkan seda imeasja – ranglaani kuduma:)))

  Vasta
 2. vot-vot, siin konks ongi, nimelt greenjeansi raglaani alustati kaelusest 🙂 ja varrukad kootakse siis eraldi ringselt külge.

  Vasta
 3. teate, proovige kõik kudumise ajal asju selga. ma natuke tööjuures proovisin oma mollyt, ja tundub, et suuuur. eks ma kodus proovi korralikumalt. ja kui ta julgeb suur mulle olla, siis…….

  Vasta
 4. Nojah Anu, me alustasime teine teisest otsast:))))))))
  Maarja ma eile proovisin selga, suurest on asi kaugel, pigem tuleb mõelda laiema nööbiliistu kudumisele. Aga ei ole ju minu süü, et ma alustasin enam-vähem suvel ja mu kehake ennast nüüd mõnusalt talveks ette valmistades kosub:)

  Vasta
 5. ma tahan ka raglaani osata!!! a küll see päev veel koidab.

  Vasta
 6. Maarja, ma ka veel ei oska – oma esimest hakkasin tegema, eks näis, kuidas välja tuleb:)

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: