RSS-voog

Tikkimine tore töö

Posted on


Tikkimine

Originally uploaded by acerolakuts

Tegelikult olen ma juba ammu tahtnud tikkida, nii nagu paljud teisedki seda hiljuti teinud on. Kunagi meeldis mulle hirmsasti lilltikandit teha villaste lõngadega. Kui reedel korraks Abakhani juhtusin, ei suutnud vastu panna pärlniitidele ja krabasin mõned ilusad värvid. Ja täna tuli hiilgav idee – Susannal on üks teksakleit, mida ta teps mitte kanda ei taha. Ja sel kleidil oli allservas valgete lilledega pilt. Võtsin kätte ja tikkisin need lilled üle, 3 tundi võttis aega, Mollyt ridagi ei kudunud, aga mis siis! Susanna istus kõrval ja muudkui ohkis, et ooo kui ilusad lilled! Ja endal on ka süda rahul, sellest tikkida-tahtmise painest lõpuks vaba – kuni järgmise korrani 🙂
Nüüd nad joovad jogurtit, täitsa vabatahtlikult. Tegemist Farmi nn. plastkannu sees oleva kirsijogurti ehk jogortiga, nagu Feliks ütleb. Neile meeldib see pakend… Saab ilma käärideta lahti teha ja puha. Feliks oli koguni gentleman ja kallas Suusile kruusitäie.

4 responses »

 1. ma sain ka lõpuks pihta. tubli tüdruk.

  Vasta
 2. Ilus tikand.
  Aga Farmi jogurtitest. Meite pere laste lemmik on see maasika-apelsini oma. Siiamaani on nagu OK olnud, aga just täna hommikul tegin uue paki lahti ja sealt tuli ikka korralike klimpe välja, algul vesivedel valge vedelik ja siis plörts-plörts paksem osa takka järgi. No rõve ühesõnaga. Aga säilivusaeg ei olnud veel möödas küll, ma kohe kontrollisin.

  Vasta
 3. Plika lunib poes mabgusaid kõrsi, et siis hakkab ka piima jooma? Ma veel pole järele andnud, aga oma taskuraha miskipärast selel peale kulutada ei taha.
  Muide, sa andsid mulle seeliku tikkimiseks imelise inspiratsioonilaengu praegu. Pärlid on juba küljes, kohe tulevad lilled ka.See siiski pole nnii võimaytu asi, kui alul tundus. Aitäh

  Vasta
 4. Pingback: Kingitus isale « Rohesilmne Maailm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: