RSS-voog

London on lahe!

Posted on

p4190189.jpg

Kuna väsimus on veel suur, ei hakka pikemalt mulisema, vaid panen mõned märksõnad kirja.

Lennuhirmu peaaegu polnudki, maandumine Tallinnas oli üsna rõve, kuna vihma sadas.

Ilma blogimata saab suurepäraselt olla, aga siis jälle mõtled, et no ega see ju tükki ka küljest ei võta…

Londonis õitsesid kastanid, roosid, sirelid (neid on seal üsna vähe), jaapani õunapuud ja mingid mündi-moodi sinised põõsad, ilm oli üsna soe, igatahes saabudes meid tervitanud +4 Tallinnas oli vägagi jahedavõitu. Õnneks Londonis ei sadanud.

Jalad villis, õnneks alles viimasel päeval läksid, kuid mugav jalanõu on kullahinnas. Oleks muidugi tore, kui ta oleks ka stiilne seejuures; samas londonlannadele polnud mingi probleem beeži kontorikostüümi juurde sinivalgeid tosse kanda.

Ma siiamaani ei saa hästi aru, kuidas saab t-särk maksta 1.50 ning ma ei saa aru, miks ma neid endale igat värvi ei ostnud… Šoppamises on muidugi must vöö, kuigi see on vä-ga vä-si-tav.

Kõik kohatud inimesed, kellega juttu rääkisin v ühes seltskonnas viibisin, olid väga toredad. Vanadest tuttavatest rääkimata. See on nii tore, kui inimesed on toredad! Isegi neegrid, nt poekassas olid väga toredad, mõned naeratasid, mõned mitte – no aga sellega me oleme harjunud. Mis mulle eriti meeldis, et kuskil polnud sellist närvilisust, nagu reedeõhtuti Järve Selveris – pikad sabad ja pingul närvid. Seal olid teenindajad lahked, kellelgi polnud nii kiire, et nt sulle rääkimata jätta Guinessi õlle kasulikkusest, tänan ja palun käis ette ja taha, lennujaamas jättis nt sügava mulje mulle kutt, kes parfümeeriakassas sai aru, et ma tahan müntidest lahti saada ja luges neid ise minu eest. Marks & Spenceri toidupoe kassas oli viimase peal paksude huultega neegermees Aminu, kelle naeratus oli selline, nagu oleks päike pilve tagant välja tulnud jne jne.

Aga elada seal küll ei tahaks…

p4170104.jpg

p4170142.jpg

p4170168.jpg

p4170130.jpg

5 responses »

 1. Oh minu jaoks on just London (ja üldse Inglismaa) see kuhu igakord tüki oma südamest maha jätan. Tõeline rahvaste paabel ja selline mõnus sagimine käib ümberringi. Inimeste sõbralikkus on tõepoolest hämmastav. Isegi kui ma minut enne sulgemist ühte kohvipoodi sisse hüppasin, endal vabandav nägu ees, ei aetud mind sealt välja ja tore meesterahvas otsis ja pakendas kõik minu soovid naeratava näoga 😉

  Vasta
 2. Mind tabas praegu ka tohutu mälestustelaviin mustadest meestest “M&S” kassades. Nad on positiivsust levitavad!

  Vasta
 3. et need huuled sulle nii hästi meelde jäid!! ja veel nimi takkapihta.

  Vasta
 4. > See on nii tore, kui inimesed on toredad! Isegi neegrid,

  Vasta
 5. ähh, mu eelmine kommentaar jäi miskipärast poolikuks…

  igatahes tore, et isegi neegrid võivad toredad olla 😛

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: