RSS-voog

Lõngad

Posted on

Seoses sellega, et mul on nüüd nii uus Novita kui ka uus Moda, oleks mul hädasti vaja uusi Novita Lõngu. Kahjuks pole veel suutnud tuvastada, kus ja kas neid kuskil ka müüakse. Igatahes Maksimarketis polnud, muidu seal Novita lõngu terve riiul. Harrietis natuke on, aga vähe!!! Seega, ma pean seni olemasolevate lõngadega leppima. Mis iseenesest pole ju halb, mitu tööd on hetkel pooleli (noh, kaks, olgu), aga see ahnepäitsugeen lööb välja, et tahan! ja kohe!!!

7 responses »

 1. see geen on väga paha! mul on ta ka. ja teen tugevat tööd selle ohjes hoidmisega, kuid raamatud, lõngad, seemned sinna ohjeshoidmise programmi alla ei kuulu.

  Vasta
 2. Mul ikka seda käsitöögeeni ei ole eriti… seda Kajaka sall-varrukat hakkasin suure hurraaga tegema, siis pidi lõnga uurde ostma. Ise veel imestasin, et huvitav küll, peaks ju ometi jaguma. Aga noh.

  Üleeile siis selgus, mida ja kui palju ma tegelikult kokku kudusin. Piinlik lugu, ma pisiasjadesse ei laskuks aga igatahes on sellest kudumist nüüd jälle kerad saand. Ma suure hirmuga ei julgend harutamist pooleli jätta, et siis seisab jälle kümme aastat, nagu mul üks kampsun oli.

  Aga selle eest saab üleliigsest lõngast nüüd midagi muud teha. Kui isu jälle peale tuleb. Mehele hakkasin sokke tegema, peab vist ka üles harutama ja väiksemad tegema ikka. Ehkki ta oli nõus neid ka kandma.

  Ehh. Hakkan parem mööblitisleriks.

  Vasta
 3. minu lõnga-ja raamatuomamise kirge ohjeldab kõvasti see, et neid siit kuidagi kätte ei saa 😦 selles ainsas poes, kus lõngariiuli leidsin, on see nüüd ka ära kaotatud :S ja siin kyll yks hea inglise keelsete raamatute pood aga jube totaka koha peal :S

  Vasta
 4. aga olen küla peal kuulnud, et käiakse Novita laos tagavarasid täiendamas… pidi kuskil mustamäel selline koht olema.

  Mina oma varud panin omale nina alla, et ma igapäev näeks, kui palju mul lõnga tegelikult on ja mitte ei ostaks juurde!

  Vasta
 5. aga rocca prismas oli päris hea valik novitat muideks

  Vasta
 6. kas seda novita bambus lõnga olete näinud tallinnas müügil?

  Vasta
 7. jahh, roccasse ma katsungi lähiajal minna, eks siis oma silm ole kuningas, kas on bambust ja cocost v mitte.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: