RSS-voog

Komplekt

Posted on

Heegeldasin oma shrug`ile väheke juurde ja olen nüüd sellega rahul. Koti tegin ka valmis. Algul tahtsin mustaga tikkida, kuid see ei jäänud ikkagi meelepärane. Novita Aino sobis suurepäraselt. Ja teinekord, kui mul peaks tekkima isu endale kotti vanutada, on targem heelgeldada, ja ühekordsest heidest, siis ei jää nii paks vilt.

p2200013.JPG

p2200003.JPG

p2200014.JPG

7 responses »

 1. oi, see on küll ilus komplekt. kas siin pildil on shrugi värvid töelisemad kui sel varasemal??? mulle see pilt meeldib hoopis rohkem.

  Vasta
 2. on jah ilus! kas heegeldades jälle liiga hõre ei jää? kott, ma mõtlen. ma pole veel alustanud, kas peaks hoopis heegeldama siis? kas selliseid ilusaid sangasid saab tellida? nii palju kysimusi sai 😀

  Vasta
 3. täitsa lõpp, kui illos!!!

  Vasta
 4. värvid pole ühegi pildi peal sellised, nagu tegelikult on, tegelikult ei läigi midagi ja on tumedam kah.
  heegeldades ei jää hõre, eelmise koti heegeldasin. võib lihtsalt rohkem kokku tõmmata. sangasid saab tellida harrietist.

  Vasta
 5. Teemaväliselt…
  Ma nägin sind täna öösel unes, Anu. Olime koos reisil. Ma küll ei tea, milline sa päriselus välja näed, aga minu unenäos olid sa igatahes väga kena:)))) Poisipeaga millegipärast….

  Vasta
 6. Hee, see on kindlasti selle avatar makeri pärast, see poisipea. Ja et mitte “võlgu jääda”, siis ma nägin ka ükspäev und, kus sina ja Eowyn olite tegelased:) Ma küll täpsemalt süžeed ei mäleta kahjuks:)))

  Vasta
 7. Väga kaunis. Muide ma koon ka praegu endale seda shrugi. ma olen nimelt tõeline ahv. See on lihtsalt võimatu, mis see teiste blogide lugemine teeb. Praegu ongi nii, et koon teiste pealt maha. Krentu on kõige suurem ohver.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: