RSS-voog

Lõngast

Posted on

… ja sellest, kas ma ikka saan lõngapoes käia ilma lõnga ostmata.

Muidugi saan! – väitsin ma veel eelmises postituses. Aga ega üks õige sõltlane ei tunnistagi, et ta millestki sõltuv on. Või siis – loll on see, kes vabandust ei leia. Täna käisin Müürivahe tänava lõngapoes, kuna hakkasin 4-st tokist hallist lõngast vesti kuduma. Kudumise käigus selgus, et tokke on siiski vist ainult 3. Ja et päris vesti nendest kolmest välja ei tule. Ja siis võib ainult arvata, kas seal poes oli sellist lõnga, nagu mul vaja…

Siiski oli poes palju muid lõngu ning mulle meenus, kuidas ma need õnnetud vestilõngadki eelmisel korral ostsin seetõttu, et mul läks meelest ära, et ma hoopiski fuksiaroosa mütsilõnga järele tookord läksin. Tehtud, mõeldud, ja sallilõnga saalomoni jaoks võtsin kah.

Teekond läks mööda Väike-Karja tänava käsitööpoest, kus tokk vikerkaarevärvilist heiet maksis … 300.-

Raekoja platsis samasugune tokk 60.-

Nagu ka üks päev Kristiine keskuses maksid ühes poes saapad 1000.- ja kõrvalpoes samasugused saapad 1400.-

Ma ei tea, kas mul ilmtingimata nüüd läks seda heiet vaja, mis ma Raekoja platsi poest ostsin, aga noh, ju siis läks. Ma pean selle üle veel mõtlema. Aga seal poes müüdi valmis kotte ka, heidest tehtud ja vanutatud, ja need maksid 350.-, ja üsna väiksesemõõdulised olid. Nii et mõtlemisainet tõepoolest on.

p1230001.JPG

5 responses »

 1. ma praegu võitlen endaga, kas minna selverisse kräsupea koogi järele või mitte…. ja see on juba palju ohtlikum sõltuvus kui lõng 😉

  Vasta
 2. kusjuures, minu meelest on see iiriste ja maisipulkadega asjandus on palju ohtlikum kui kräsupea kook:) kui sööd seda, siis tunned ka seda vähemalt pakki võid, mis seal sees on:)
  khm: miski, mis inimlik, pole mulle võõras!!!

  Vasta
 3. Pidid sa seda nüüd kirjutama 🙂 Ja mina võitlen endaga, et mitte minna Rekojapltsile. Sealt on ainult väike samm lõngapoodi selelsama vikerkaarevärvilise järele. Eelmine kord sain pidama Apollos.

  Vasta
 4. a mis nüüd vestist saab?
  ¸onneks ma heidevaimustusest olen vaba. hetkeks. a mine tea.

  Vasta
 5. vestiga on kehvad lood… ma katsun lianni minna mingi päev ja sealt vaadata. aga mul on sama lõnga veel 2 tk, mille värv on õige pisut rohekas, valge-rohelise-helehalli kirju, sellega saaks ka hädapärast teha. kuigi hall on muidugi kenam.

  ma nägin ühes blogis väga ilusat heidest kotti, sellest ka uus vaimustus:)

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: