RSS-voog

Sõltlane

Posted on

Kui hakkas kõiki asju üles lugema, millest ma sõltuvuses olen, siis … noh, mõned ikka on:)

Tänasel blogiringil sain aru, et kaheldamatult on mul käsitööajakirjade sõltuvus. Nägin, et Kajakal on juba uus Novita. Ja nüüd täiesti kripeldab, sest mul ei ole, ja ma pean selle kindlasti endale saama!!! Mis sest, et ma ei mäleta, millal ma viimati ajakirjast midagi endale tegin. Mõne kampsuni või… Ühe nukumütsi küll hiljuti heegeldasin, nohh, see ei loe. Aga mulle meeldib neid ajakirju vaadata ja mõelda, mida ma võiksin ja tahaksin sealt endale teha… Niikui kudumisajakirja lahti teen, nii ka kudumisisu peale tuleb. Ja heegeldamise ajakirja puhul tuleb heegeldamiseisu. Tikkida ma enam ei viitsi. See on vist seetõttu, et … tundub nagu liialt töömahukas olema. Samas ei võtaks eriliselt aega mingi riideeseme tikandiga värskendamine vms, jah, see on tõsi, et tundub töömahukas olema, aga ei pruugi. Ma mäletan õudselt hästi, kui kunagi õppisin rišeljöö tegemise selgeks, ja olin sellest nii suures vaimustuses, et tahtsin endale selles tehnikas kardinaid teha. Vot see oleks tõeliselt töömahukas, ja eks vast seetõttu ma polegi seda siiani ette võtnud, ja ma pole ka enam kindel, et ma seda teha tahaksin:)

Kusjuures see sõltuvus ajakirjadest on isegi suurem, kui lõngasõltuvus. Lõnga võiksin ma täiesti vabalt ostmata jätta (kuna mul on seda kodus üksjagu juba valmis ostetud:)), uue Novita aga ostaks paukselt ära, kui ainult näeks kuskil müügil… Ehh, tuleb vist Harrietist järjekordne tellimus teha, seal on kevadine Novita täiesti olemas…

2 responses »

 1. Mul on ka ajakirjasõltuvus ja samamoodi teen harva midagi ajakirja järgi. Täna näiteks ostsin Vogue Knittingu Knit.1 ajakirja, sest ma pole oma ajakirjadoosi saanud (Vogue Knitting ja Novita ei taha kuidagi mu postkasti laekuda).

  Vasta
 2. Mul on ka sõltuvus.
  Lisaks käsitööajakirjadele ka aiandusajakirjadest. Ja midagi ära ei viska, vaid veedan rõõmsaid tunde neid vahel üha uuesti ja uuesti lapates.
  Õnneks saab hooajaajakirjad (jõulud jms) vahepeal maale viia.
  Muude ajakirjade (nt naiste-, pere-) sõltuvusest ma õnneks vabanesin.

  Vasta

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: